Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět
Co hledáte?
Smazat
Reklama
Karen McDougal
Karen McDougal Autor: Playboy
People

Co byste mohli vědět o Karen McDougal

Vydáno: 09.08.2018
Od 16. února letošního roku má Donald Trump další problém. List New Yorker totiž ten den zveřejnil zprávu o milostném vztahu dnes nejmocnějšího muže světa a bývalé Playmate Karen McDougal. Zatímco o americkém prezidentovi se toho napsalo opravdu hodně, Karen představuje málo popsaný list.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 • Učitelka v mateřské škole
  Než se rozhodla zkusit to s modelingem, pracovala Karen jako učitelka v mateřské škole v Detroitu. Byla to také perspektivní závodnice v plavání.
 • Playmate of the Year
  Prestižní ocenění získala Karen v roce 1998. Dva roky po zisku titulu zabodovala rovněž v soutěži Sexiest Playmate of the 90s, nad její síly byla jen Pamela Anderson.
    
  V roce 1998 získala Karen ocenění Playmate of the Year.
  V roce 1998 získala Karen ocenění Playmate of the Year.
 • Fitness model
  V roce 1999 se stala Karen McDougal první ženou na obálce Mens’ Fitness. V roce 2016 se jí podařilo totéž v případě Muscle Fitness: Hers.
 • Osudové setkání
  S miliardářem a neúspěšným prezidentským kandidátem (v roce 2000 se Donald Trump zúčastnil primárek Reformní strany USA a odstoupil po vítězství ve dvou státech) se Karen setkala v Playboy Mansion v roce 2006. Podle jejích slov jí Trump okamžitě vyznal lásku a požádal ji o telefonní číslo. Stalo se tak těsné poté, co pojal za choť Melanii.
   
  Donald Trump údajně Karen vyznal lásku hned při prvním setkání.
  Donald Trump údajně Karen vyznal lásku hned při prvním setkání.
  profimedia.cz
 • Devět měsíců
  Tolik měl podle Karen trvat jejich milostný vztah. K rozchodu došlo poté, když se Trump nelichotivě vyjádřil o její matce. Navíc měl na jednoho z jejích přátel adresovat urážlivou poznámku, údajně s rasovým podtextem.
 • Konec implantátů
  K vylepšení prsou pomocí implantátů se měla Karen rozhodnout v roce 1996. Po sedmi letech se ale dostavily problémy s nadledvinkami a štítnou žlázou. Před dvěma lety se implantátů definitivně zbavila.
 • Pozdní lítost
  V roce 2016, tedy v roce prezidentských voleb, koupil údajný, deset let starý příběh o milostném vzplanutí možného prezidenta k Playmate generální ředitel společnosti American Media Inc. a zároveň vlastník National Enquirer. Karen inkasovala od kamaráda Donalda Trumpa částku 150 tisíc dolarů, za což se smluvně zavázala k mlčenlivosti. Jak se nechala slyšet, dohody lituje. Vzhledem k tomu, kolik by z toho vytřískala dnes, se tomu nelze divit. Její příběh tak leží dosud v pomyslném šuplíku.
Související témata: Donald Trump , Playmate , USA , Karen McDougal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama