9. srpna 2018 12:57

Co byste mohli vědět o Karen McDougal

Od 16. února letošního roku má Donald Trump další problém. List New Yorker totiž ten den zveřejnil zprávu o milostném vztahu dnes nejmocnějšího muže světa a bývalé Playmate Karen McDougal. Zatímco o americkém prezidentovi se toho napsalo opravdu hodně, Karen představuje málo popsaný list.

  • Učitelka v mateřské škole Než se rozhodla zkusit to s modelingem, pracovala Karen jako učitelka v mateřské škole v Detroitu. Byla to také perspektivní závodnice v plavání.
  • Playmate of the Year Prestižní ocenění získala Karen v roce 1998. Dva roky po zisku titulu zabodovala rovněž v soutěži Sexiest Playmate of the 90s, nad její síly byla jen Pamela Anderson.
  • Fitness model V roce 1999 se stala Karen McDougal první ženou na obálce Mens’ Fitness. V roce 2016 se jí podařilo totéž v případě Muscle Fitness: Hers.
  • Osudové setkání S miliardářem a neúspěšným prezidentským kandidátem (v roce 2000 se Donald Trump zúčastnil primárek Reformní strany USA a odstoupil po vítězství ve dvou státech) se Karen setkala v Playboy Mansion v roce 2006. Podle jejích slov jí Trump okamžitě vyznal lásku a požádal ji o telefonní číslo. Stalo se tak těsné poté, co pojal za choť Melanii.
  • Devět měsíců Tolik měl podle Karen trvat jejich milostný vztah. K rozchodu došlo poté, když se Trump nelichotivě vyjádřil o její matce. Navíc měl na jednoho z jejích přátel adresovat urážlivou poznámku, údajně s rasovým podtextem.
  • Konec implantátů K vylepšení prsou pomocí implantátů se měla Karen rozhodnout v roce 1996. Po sedmi letech se ale dostavily problémy s nadledvinkami a štítnou žlázou. Před dvěma lety se implantátů definitivně zbavila.
  • Pozdní lítost V roce 2016, tedy v roce prezidentských voleb, koupil údajný, deset let starý příběh o milostném vzplanutí možného prezidenta k Playmate generální ředitel společnosti American Media Inc. a zároveň vlastník National Enquirer. Karen inkasovala od kamaráda Donalda Trumpa částku 150 tisíc dolarů, za což se smluvně zavázala k mlčenlivosti. Jak se nechala slyšet, dohody lituje. Vzhledem k tomu, kolik by z toho vytřískala dnes, se tomu nelze divit. Její příběh tak leží dosud v pomyslném šuplíku.