Dubnovou titulku Playboye obsadila Tosca Rivola, která se narodila na Havaji, ač její otec pochází z Brna a matka ze Švýcarska, a dnes je uznávanou burleskní umělkyní. Aby ne, když spolupracuje s věhlasnou Ditou Von Teese. V obsahu najdete rozhovor s Kristianem Hynkem, bikerem tvrdícím, že syndrom vyhoření není jeho cesta, a na dvacet otázek odpovídá další umělec a cirkusový dědic rodu Berousků - hadí muž Ludvík Janíček Berousek. A to není zdaleka všechno...
Alespoň to vahou své nezpochybnitelné autority konstatuje v rozhovoru pro Playboy muž nad jiné povolaný, profesor Pavel Calda, vedoucí Centra fetální medicíny 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy.
Věhlasný domácí porodník-gynekolog proslul smyslem pro humor a neobává se ani předpovědí blízké budoucnosti své branže. „Základním předpokladem pro existenci porodnictví je těhotná žena a otěhotnět dnes lze i bez klasického sexuálního styku, uměle. Do budoucna se rýsuje možnost zasazení oplodněného plodového vejce do živné půdy, ve které bude plod růst mimo dělohu. Ke ‚sklizni‘ dojde, až ‚dozraje‘. Zatím se sice jedná o sci-fi, nicméně vzhledem k tomu, že se dnes velmi usilovně a reálně pracuje na umělé děloze, do které bude možné přemístit plod někdy během dvacátého týdne, se toho možná jednou dožijeme,“ odhaduje „autor“ více než tří tisíc porodů. Zároveň dodává, že bez spermatu, které poskytuje dědičnou informaci, to nejde a nejspíš ani hned tak nepůjde. „Museli bychom totiž vyrobit umělého biologického jedince, což považuji za hodně velkou sci-fi…“
(Interview s profesorem Pavlem Caldou s názvem Zrod člověka je magická záležitost, čtěte v březnovém čísle Playboye)