Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět
Co hledáte?
Smazat
Reklama
Al Pacino
Autor: profimedia.cz Al Pacino
People

16 celebrit, které unikají chomoutu

Vydáno: 05.06.2018
Týden po princi Harrym do toho praštil jeden ze zatím nejznámějších starých mládenců planety Hugh Grant (1960). Ale i přes další osobnost lapenou do manželského chomoutu je stále dost těch, kteří razí v praxi teorii, že je lepší se dobře oběsit než špatně oženit.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 1. John Cusack (1966)
  Životem herce, který si nebere servítky, prošly kolegyně Neve Campbell či Minnie Driver. V povedeném snímku Řekni cokoliv… si zahrál spolu se svou múzou a milenkou Lili Taylor, na snubní prsten ovšem nikdy nedošlo. Před dvěma lety pronásledovala herce pomatená fanynka vyhrožující uvalením kletby pomocí černé svíčky, která zapříčiní impotenci.
 2. Oprah Winfrey (1954)
  Jedna z nejbohatších celebrit, která ve své show usmažila, rozuměj, donutila přiznat se k užívání dopingu i cyklistu Lance Armstronga, žije přes čtvrtstoletí se Stedmanem Grahamem. Na svatbu to ale nevypadá. Ostatně, proč řešit něco, co funguje? V roce 2013 se Oprah nechala slyšet, že nemít děti je správné rozhodnutí, potomci by ji totiž podle vlastních slov nenáviděli.
 3. Matt Dillon (1964)
  Když už amerického herce neuhnala k oltáři před lety Cameron Diaz, se kterou si pak zahrál ve filmu Něco na té Mary je, další adeptky na svatbu to mají a nejspíš budou mít těžké. Zvlášť když režiséři Mattovi přihrají Denise Richards a Nave Campbell (Divoké hry) nebo Nicole Kidman (Zemřít pro…).
 4. Cristiano Ronaldo (1985)
  Aktuálně nejlepší fotbalista planety, čtyřnásobný otec, po narození posledního potomka prozradil, že touží po sedmi dětech a stejném počtu Zlatých míčů. Vzhledem k tomu, že v případě nouze nemá portugalský střelec problém použít služeb náhradních matek, což se stalo hned u tří ze čtyř potomků (Cristiano junior, Eva Maria, Mateo Ronaldo), může to být reálný cíl. Zatím stav Zlaté míče – potomci 5:4.
 5. Adrien Brody (1973)
  Nejmladší herec, který získal Oscara v hlavní kategorii za film Pianista, ví, jaké to je mít nejen po boku krásky jako Tori Amos, Keira Knightley, Elsa Pataky, Monet Mazur. Přesto jako silná osobnost odolal, za což si zaslouží obdiv. Posledních pět let randí s o dvacet let mladší ruskou modelkou Larou Lieto.
 6. Al Pacino (1940)
  Absolutně chápu, že pokud se někdo musí zdárně popasovat s rolemi ve filmech jako Kmotr, Kupec benátský, Nelítostný souboj či Vůně ženy, nemá čas zabývat se něčím tak obyčejným, jako je svatba. Poslední roky je jeho šťastnou partnerkou o 33 let mladší argentinská herečka Lucila Solá.
 7. Sheryl Crow (1962)
  Zpěvačka randila a žila například s hercem Owenem Wilsonem a kdysi sedminásobným vítězem Tour de France, dnes takřka všemi zatracovaným Lancem Armstrongem. Ve výčtu partnerů devítinásobné držitelky hudební ceny Grammy nesmí rozhodně chybět kytarista Eric Clapton.
 8. Ricky Gervais (1961)
  Britský komik, producent, muzikant, hvězda televizních seriálů The Office a Extras, žije tři desetiletí se svou přítelkyní Jane Fallon. Přesto do toho zatím „nepraštili“, protože jak se nechal Ricky slyšet, nevěří ve sňatek před Bohem.
 9. Tim Robbins (1958)
  Držitel Oscara pro nejlepšího herce ve vedlejší roli ve filmu Tajemná řeka má dvě děti s o dvanáct let starší herečkou Susane Sarandon, se kterou chodil přes dvacet let. Na svatbu přesto nikdy nedošlo, v roce 2009 se pár rozešel. Přesto si Susane nemůže stěžovat. Za film Mrtvý muž přichází, který režíroval právě Tim Robbins, získala Oscara.
 10. Kylie Minogue (1968)
  Australská superstar se zatím čepci vyhýbá. Po zkušenostech s Michaelem Hutchencem, zpěvákem kapely INXS, který odešel z tohoto světa na základě vlastního rozhodnutí, se jí ani nedivím. Sňatkem neskončil ani vztah s Jasonem Donovanem, Lennym Kravitzem, Robbiem Williamsem, Olivierem Martinezem. O svatbě se pak hovořilo i v souvislosti s jejím vztahem s o deset let mladším španělským modelem Andrésem Segurou.
 11. Matthew Perry (1969)
  Vydělat jako Chandler Bing, jeden z Přátel, sto milionů dolarů, taky bych se o ně nechtěl v případném rozvodovém řízení dělit. A tak měly dámy kvalit Julie Roberts, Yasmine Bleeth, Lauren Graham či Lizzy Caplan prostě smůlu. Jak se nechal syn mluvčí kanadského premiéra před rokem slyšet, z návratu k Přátelům má noční můry.
 12. Paris Hilton (1981)
  Dědička hotelového impéria, majitelka stejnojmenné módní značky, kterou proslavily především kabelky, nemá kam spěchat. Navíc musí být vzhledem k rodinné tradici hodně obezřetná. Přesto svého času novináři tvrdili, že pokud něco Paris nedokáže odmítnout, je to nová kabelka a sex na jednu noc. Letos v lednu se zasnoubila s hercem a modelem Chrisem Zylkou.  
 13. Leonardo DiCaprio (1974)
  Jestliže božského Lea nedotáhla k oltáři ani další božská bytost, brazilská topmodelka Gisele Bündchen, stejně jako o něco méně božské Kate Moss či Mariah Carey, obávám se, že žádná jiná tuto nesmírně náročnou misi hned tak nezvládne. I když ještě před třemi lety požádal Leonardo o ruku modelku Kelly Rohrbach, před premiérou oscarového filmu Zmrtvýchvstání ohlásili rozchod.
 14. Gerald Butler (1969)
  Po Seanu Connerym zřejmě druhý nejcharizmatičtější Skot, který mě úplně rozsekal ve filmu Ctihodný občan, prožil spoustu románků, do chomoutu se mu ale nechce. V lednu po naléhání neodbytného novináře potvrdil, že co se souboje v líbání mezi ex Brada Pitta týče, předčí Jennifer Aniston Angelinu Jolie.
 15. Jamie Foxx (1967)
  Herec má tři děti a Oscara. Svatbu ale zatím nestihl. Už několik let se více či méně hovoří o Jamiem v souvislosti s Katie Holmes, herec se ale zatím podle všeho neodhodlal k akci. Bejvalka Toma Cruise tak musí čekat.
 16. Charlize Theron (1975)
  Jihoafrická držitelka Oscara za snímek Zrůda je dokonalá. I když je k nevíře, že úchvatná mamina dvou adoptivních dětí je stále nezadaná. Do roku 2010 chodila s kolegou Stuartem Townsendem, pak proběhl románek se Seanem Pennem, ale zatím nic víc.  
Související témata: single , starý mládenec , slavní , Oskar , zpěvačka , nevdaná
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama