16. srpna 2019 18:34

14x nahota v Playboyi

Francouzsko-americká tanečnice a zpěvačka Josephine Baker pravila, že miluje nahotu, protože je to nejužitečnější odpočinek těla od falešné morálky společnosti. Hvězdy první velikosti, které se v minulosti odhalily pro čtenáře Playboye, to viděly a vidí nejspíš stejně.

 1. Marilyn Monroe | USA Sladkou Sugar z nesmrtelné komedie Někdo to rád horké to na podzim 1953 začalo. Na obálce prvního Playboye chybí měsíc vydání. Hugh Hefner tehdy totiž netušil, zdali budou finance na další číslo a nechtěl se pouštět do větších akcí.
 2. Charlize Theron | JAR Top blondýnka se představila na stránkách Playboye v květnu 1999: Ve stejném roce bodovala rovněž v nezávislém snímku Astronautova žena a ve filmu Pravidla moštárny, který proměnil dvě oscarové nominace.
 3. Madonna | USA Material Girl měla za sebou mimořádně úspěšné album Like a Virgin (1984). Následující rok v září se představila čtenářům Playboye.
 4. Kate Moss | Anglie I přes občasné kokainové úlety je anglická supermodelka jednou z nejkrásnějších žen posledního půlstoletí. Potvrdil to i úvod roku 2014 a lednové číslo Playboye.
 5. Cindy Crawford | USA Psal se červenec 1988 a v Playboyi se objevila topmodelka éry, během které si největší hvězdy odmítaly kvůli honoráři v podobě směšných desítek tisíc dolarů byť jen natáhnout budík.
 6. Katarina Witt | Německo Reprezentantka zaniklé NDR, dvojnásobná olympijská vítězka v krasobruslení odolala svůdcům, jako Alberto Tomba a Boris Becker, ne však Playboyi. V prosincovém čísle roku 1998, těsně před třiatřicátými narozeninami, ukázala vše. Čtenáři se odvděčili vyprodáním celého nákladu, stalo se tak poprvé od úvodního čísla s Marilyn Monroe.
 7. Eva Herzigová | Česko Přestože nejslavnější česká topmodelka razila dlouho zásadu, že tělo je její ryze soukromá záležitost, v roce 2004 vábení Playboye neodolala. V červenci pak vyšel pictorial jen potvrzující slova litvínovské rodačky, podle kterých je Playboy báječný koncept a elegantně ukazuje krásu těla.
 8. Lindsay Lohan | USA Hvězda americké komedie Protivný, sprostý holky se poprvé představila na stránkách Playboye v dvojčísle na počátku roku 2012. V jednom rozhovoru pak prohlásila, že focení probíhalo ve snaze přiblížit se co nejvíc pictorialu s Marilyn Monroe. Jak později prozradil na svém twitteru Hugh Hefner, jednalo se o jeden z komerčně nejúspěšnějších pictorialů v historii Playboye.
 9. Uma Thurman | USA Necelé dva roky po roli manželky Mii mafiána Marselluse Wallace v nesmrtelném Tarantinově snímku Pulp Fiction se herečka ukázala čtenářům australského Playboye.
 10. Jessica Alba | USA Svůdná Jessica nabídka své dokonalé křivky čtenářům nejslavnějšího pánského magazínu historie v březnu 2006. Za sebou měla v té době úspěchy v podobě rolí v komerčně úspěšných snímcích Sin City – město hříchu a Fantastická čtyřka.
 11. Pamela Anderson | Kanada Poprvé se nejvíc blonďatá diva a nejvíc sexy záchranářka historie objevila v Playboyi v říjnu 1989. Od té doby si to zopakovala nesčetněkrát.
 12. Kim Kardashian | USA I představitelka slavného klanu, toho času manželka rappera Kanye Westa, ví, že kdo nebyl v Playboyi, jako by nebyl. Nejen na obálce se objevila v říjnu 2007.
 13. Mariah Carrey | USA V mezidobí mezi megahitem All I Want For Christmas Is You a svatbou s Nickem Cannonem si zpěvačka střihla v březnu 2007 focení pro Playboy.
 14. Nancy Sinatra | USA Dcera jedné z největší osobností světového showbyznysu dokázala v květnu 1995, že jsou ženy, které nestárnou. Pro čtenáře Playboye se totiž odhalila měsíc po svých 55. narozeninách.