22. června 2023 16:30
Komerční sdělení , Eva Pospíšilová

Orlane: Ochrana před sluncem. Hydratace, vysoké SPF a mimořádná účinnost

Jak často se při pobytu na slunci mažete vy? Hlídáte si ochranný faktor a přemýšlíte i nad tím, jaký přípravek se vám pro letní dobrodružství hodí nejvíc?

Jestliže pleť vystavujete slunci dlouhodobě bez příslušné ochrany proti UVA a UVB paprskům, můžete si přivodit nejen dlouhodobé potíže v podobě poškození svrchní vrstvy epidermis, ale také potlačit imunitu pokožky, bez dostatečné ochrany může dojít i k rozvoji melanomu kůže. Pokud krátkodobě, spálíte se. Ani toto poškození není nic příjemného. Proto je v letních měsících žádoucí vybrat si přípravky, které vám zajistí dlouhodobou ochranu proti průniku slunečních paprsků do pokožky a jejímu následnému poškození. Přípravky s SPF by měly být součástí každodenní péče o pleť i pokožku, jsou vhodné také v případě, že chcete předejít hyperpigmentaci. Sáhněte po přípravcích Orlane vyvinutých tak, aby zabránily poškození pleti a nabídly jí dlouhodobou ochranu.

Vyzkoušejte péči od Orlane:

Solární péče na obličej a tělo SPF 30 | 1347 Kč
Opalovací krém je ideální pro světlou, jemnou pokožku a prvních několik dní pobytu na slunci. Chrání pokožku před poškozením sluncem, předchází zarudnutí a spálení pokožky. Má hydratační a vyživující účinek, podporuje rovnoměrné, zlatavé opálení a udržuje pokožku jemnou. Jeho tekutá, nemastná textura se vstřebává rychle a je velmi příjemná na pokožce.

Solární péče na obličej PSF 50 | 1347 Kč
Speciálně vyvinutý pro obličej. Kombinuje bezpečnost opalovacího krému s velmi vysokou ochranou a účinnost přípravku proti stárnutí. Ideální i pro velmi světlou, jemnou pleť, zabraňuje tvorbě vrásek a udržuje pleť jemnou a hydratovanou.

Tělová péče po opalování na tělo a obličej | 1347 Kč
Tento regenerační balzám dělá zázraky pro dehydratovanou pokožku po opalování a je ideální na obličej a tělo. Okamžitě zklidňuje pokožku, obnovuje hydrataci, vyživuje a regeneruje, a zároveň bojuje proti stárnutí pleti, zajišťuje déletrvající opálení, jeho svěží a příjemná textura se rychle vstřebává a zanechává pokožku jemnou a hedvábnou.

Značka Orlane dlouhodobě patří mezi prestižní kosmetické značky, které ve výsledku restartují pokožku a její buněčné procesy. S důrazem na tradici a historii francouzské luxusní kosmetiky je právě tato řada tím, co by na vašem toaletním stolku a při vašich kosmetických rituálech chybět nemělo. Celá řada je navržena tak, aby vyhovovala požadavkům všech a v každé zemi, aby i klienti se specifickými potřebami pleti našli to, co potřebují, právě v produktech značky s bohatou historií. Seznamte se s Orlane a dělejte radost – jediným nákupem.

Dekorativní kosmetika Orlane neobsahuje parabeny. Více na orlaneinstitut.cz, kde najdete i e-shop. Vybrané přípravky značky Orlane zakoupíte také na letišti v prodejnách Aelia Duty Free Shop či v síti prodejen Marionnaud a v online lékárně Dr.Max. Další partnery najdete na orlanecz.com.