27. června 2024 16:34

Nestydatá spisovatelka v akci: Nahá Radka Třeštíková provokuje vystrčeným zadečkem

Radka Třeštíková v 7 pádech

Už nějakou dobu se o Radce Třeštíkové (43) mluví nejen kvůli jejímu psaní. Ukazovat své odhalené tělo se spisovatelka i coby dvojnásobná máma jednoznačně nebojí. Málokoho tak nejspíš překvapí, že se horké letní dny svým fanouškům rozhodla zpestřit pořádně žhavou fotkou.

„Jen jednu věc na sebe v tom vedru,“ napsala si Radka Třeštíková na svůj Instagram k černobílé fotce sebe sama. Kdo by ale čekal nějaký sofistikovaný vyladěný letní outfit, nedočká se. Spisovatelka s magisterským titulem z právnické fakulty se nechala zvěčnit nahá s obnaženým zadečkem laškovně vystrčeným na kameru.

Jediné, co si na snímku Radka Třeštíková zakryla, byly oči, na něž nasadila černé sluneční brýle. „Dobrý outfit na Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2024,“ okomentovala spisovatelce fotku jedna z jejích sledujících. „Ty se nebojíš ničeho,“ připsal ke snímku další sledující. A dost možná má pravdu. Radce Třeštíkové totiž rozhodně nejsou cizí různé kontroverze.

Spíš by se dalo říct, že se v nich přímo vyžívá. Uvidíme, čím překvapí příště. Všichni si pamatujeme outfit, aneb pruh látky přes prsa a sukně spadlá pod boky s rozparkem končícím až na horním stehně, který autorka knih Dobře mi tak či Bábovky vynesla loni v Karlových Varech. Uvidíme, jestli a v čem by mohla dorazit letos.

Sdílejte článek
Štítky Instagram nahota Karlovy Vary nahá Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary zadek Radka Třeštíková oděv