27. května 2024 15:25
Komerční sdělení

Jak i na nejtvrdší vousy bez podráždění

Holicí strojek Braun Series 9 Pro+ si hravě poradí se všemi typy vousů různých délek. Dokonale hladkou pleť bez poranění získáte jediným tahem a je jedno, jestli holíte jednodenní, třídenní nebo sedmidenní strniště.

Elektrický holicí strojek Braun Series 9 Pro+ je nejpokročilejší model německé značky Braun. Jeho motor s 10 000 sonickými vibracemi a technologií AutoSense automaticky přizpůsobují svůj výkon hustotě vousů na různých oblastech pleti. Jeho pět synchronizovaných holicích prvků nezanechá jediný vous ladem, takže není třeba ani jedno místo přejíždět znovu. Díky systému HyperLift & Cut si poradí i s vousy, které jsou přitisknuté k pokožce. Jednoduše je nejprve zvedne a poté je zastřihne.

Výkyvná hlavice se sklonem až 40° se perfektně přizpůsobuje liniím na obličeji a krku, čímž dopomáhá maximálnímu přiblížení k pleti. Hlavici lze otáčet až do deseti různých směrů a v případě potřeby ji fixovat v požadované poloze.

Technologický prvek Skinguard zároveň zaručuje šetrnost k pleti a pomáhá eliminovat jakékoliv nepříjemné podráždění po holení. Strojek uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších mužů, kteří mají vousy husté, tvrdé, rostoucí do různých směrů, či se potýkají s citlivou pokožkou se sklony k zarudnutí. K perfektně upravenému vzhledu slouží vestavěný zastřihovač z ProTrimmer s chirurgickými břity z nerezové oceli, které vydrží ostré po celá léta.

Elegantní a prémiový Braun Series 9 Pro+ vychází vstříc modernímu muži, který vyžaduje nejen bezchybný výsledek a pohodlné užívání, ale ocení i elegantní design či nadstandartní údržbu pomocí dobíjecí stanice SmartCare Center 6v1, která strojek automaticky a hygienicky čistí, prodlužuje životnost břitev, optimalizuje jejich výkon, rychle je vysuší a strojek nabije. Některé modely holicích strojků Braun Series 9 Pro + jsou vybavené pouzdrem Power Case, které dokáže holicí strojek dobíjet až měsíc bez nutnosti zapojení do zásuvky.

Voděodolná konstrukce holicího strojku Braun Series 9 Pro+ dovoluje využití za sucha i ve sprše. 5letá záruka garantuje dlouhodobě bezchybnou péči. Když nastane čas vyměnit hlavici, strojek na to sám upozorní, a jakmile tak učiníte, bude zase jako nový.