20. června 2022 10:05

Zkuste test, podle kterého zjistíte, který typ vůně je pro partnerku ten pravý

Parfémy používáme nejen z hygienických důvodů, ale také proto, že dokážou vylepšit náladu a jsou signifikantním prvkem, podpisem každé ženy. Je ale také fakt, že může trvat dlouho objevit ten vysněný. Pomůžeme vám, abyste pomohl partnerce s výběrem správné vůně jako znalec.

Smyslové čichové buňky jsou přímo napojeny na amygdalu, a díky tomu se vůně může stát nositelem skvělých vzpomínek. Při správně zvolené vůni si lidé mohou nositele snadno zapamatovat jako milou osobu. Pokud jim ale vůně konvenovat nebude, může dojít k opačnému zápisu do mozku. Jak tedy ženě vybírat vůni, aby vzpomínky byly co nejkrásnější? Velmi často se vůně vybírají podle typu člověka. Romantičky sahají po květinových vůních, milují levandulové podtóny, vůni dřevin, případně na oblibě získává bulharská růže. Ženy, které si potrpí na strohou eleganci, přímočará sdělení a netouží po romantickém oparu, většinou sahají po nevtíravých jemných vůních, které jsou například propojením jasmínu a tymiánu. Sportovně založené ženy sahají po výrazných akcentech – takových, které už čichem dodávají energii. Pro ně jsou skvělou volbou citrusové podtóny, květinové esence. Stejné vůně vyhledávají dynamické a aktivní ženy, které možná sportu neholdují, ale nesnáší pohodlný život a potřebují pro svou spokojenost akci a napětí. Kromě založení člověka ovlivňuje výběr parfému také dynamika života, jak se stravuje, kolik alkoholu vypije, zda jí maso či je vegetarián. Všechny výše uvedené body totiž mají vliv na to, jak se na těle zvolený parfém rozvoní a zda bude majitelce jeho vůně konvenovat, či nikoli. Také proto je faktem, že na každé ženě vyzní parfém jinak.

TEST: Jaký parfém bude pro partnerku ten vysněný?
Na následující otázky odpovídejte za ni (či s ní) ano – ne.

  • Má ráda akční dovolené?
  • Nosí s oblibou romantické šaty?
  • Brečí u filmů?
  • Vyráží s vámi ráda na romantické víkendy?
  • Je vegetariánka?
  • Vypije více než dvě sklenky vína denně?
  • Pije kávu?

Pokud více odpovědí zní ano, pro partnerku určitě hledejte mezi romantickými květinovými vůněmi. Jestliže častěji zní odpověď ne, vybírejte z unisexových a sportovních vůní.

Pokud tápete, zvolte si v nabídce klasickou toaletní vodu na rozhraní vůně oblíbené sportovními akčními ženami a romantičkami. Právě postupné uvolňování jednotlivých složek je koncipováno tak, že výsledným smyslovým podpisem bude – dokonalost.

NÁŠ TIP: Eau d´Orlane 100 ml/1790 Kč

Toaletní voda Eau d´Orlane je lehká, svěží a jiskřivá. Je ideálním způsobem pro prodloužení letní nálady. Kompozici otvírají svěží a jiskřivé tóny citrusů. Srdce je květinové s důrazem na jasmín. V základu naleznete překvapivou harmonii cedru a vetiveru.

SLOŽENÍ
Hlava:
citrón, mandarinka, verbena, hořký pomeranč
Srdce: jasmín, brambořík, rezeda
Základ: vetiver, pačuli, cedr

Více na orlaneinstitut.cz, kde najdete i e-shop. Vybrané přípravky značky Orlane zakoupíte také na letišti v prodejnách Aelia Duty Free Shop či síti prodejen Marionnaud. Další partnery najdete na orlanecz.com.