24. února 2021 11:12

Zažijte svobodu s True Wireless sluchátky

Hudba je váš život? S bezdrátovými sluchátky můžete poslouchat své oblíbené songy kdekoli - po cestě do práce, při pochůzkách po městě nebo třeba při běhání. Hitem současnosti jsou True Wireless sluchátka, která se vám na rozdíl od těch klasických nikam nezamotají, nepřekáží a navíc jsou dost malá na to, abyste je mohli nosit pořád u sebe. Nabíjecí pouzdro spolu se sluchátky hodíte do tašky a jdete.

Legendární značka JBL, jejíž zvuk stojí za velkými hudebními akcemi po celém světě, přináší širokou nabídku True Wireless sluchátek. Typický bohatý zvuk JBL si tak vychutnáte na každém kroku.

Jaká True Wireless sluchátka vybrat?

Pro každodenní běžné použití je důležité, aby sluchátka byla pohodlná a lehká a zároveň měla dostatečnou výdrž baterie. Model JBL Tune 225TWS vám nabídne příjemný zvuk a vybírat můžete z několika netradičních barevných variant včetně unikátní transparentní verze. Takže i když jde o klasiku, mezi běžnými sluchátky rozhodně nezapadnou. Komu víc než tvar „pecky“ vyhovují „špunty“, sáhne po modelu Tune 125TWS.

Vy rozhodujete, co uslyšíte

True Wireless sluchátka JBL ale přináší i mnoho dalších funkcí. Zejména při sportování je praktická odolnost proti vodě, abyste mohli sluchátka jednoduše čistit, nebo s nimi klidně skočit přímo do bazénu. Sluchátka JBL Reflect Mini NC+ kromě voděodolnosti nabízí i funkci aktivního potlačení hluku (ANC), takže i když jste zrovna uprostřed města, vytvoříte si svůj vlastní prostor. Ne vždy je ale možné nevnímat okolí – proto je tu také integrovaná funkce Smart Ambient, kterou regulujete množství hluku, které si k sobě pustíte, abyste slyšeli vše, co právě potřebujete.

Dokonalý hudební zážitek bez kompromisů

Pokud si chcete vychutnávat perfektní zvuk s možností potlačení okolního hluku i krystalicky čisté telefonní hovory, jsou tu pro vás JBL Club Pro+, která představují špičku mezi True Wireless sluchátky. Zaujmou na první pohled svým elegantním unibody designem a kromě vysoce kvalitního zvuku se můžete spolehnout na dostatečnou výdrž baterie a rychlé bezdrátové nabíjení. Díky aplikaci My JBL Headphones si je navíc přizpůsobíte přesně podle vašich představ.