16. prosince 2021 16:27

Zahřešte si s baileys!

Vánoční čas je v plném proudu a vy máte jedinečnou příležitost předvést své kreativní umění a namíchat si podle vlastních chutí váš oblíbený a delikátní krémový Baileys Original Irish Cream. Vychutnejte si sváteční čas s baileys jednoduše a stylově. Sladce si zahřešit a popustit uzdu fantazii můžete do 23. prosince v holešovickém Vnitroblocku.

Jste milovníci sladkého, máte fantazii a rádi hřešíte? Chtěli bychom vám představit první unikátní pop up ve střední Evropě – Baileys Treat Bar. Místo, které dává vaší kreativitě prostor předvést se a vychutnat si jedinečnou chuť lahodných dezertů Baileys Original Irish Cream nebo nápoje Baileys v kombinaci se zmrzlinou, kávou nebo horkou čokoládou. Kreativitě a fantazii se meze nekladou – vše si budete moci dozdobit sypáním, například marshmallows, oříšky, špetkou třpytivého prachu či cukrovým zdobením.

Baileys Treat Bar je zkrátka místem neodolatelné sladké zábavy pro dospělé, kde si budete moci nejenom vychutnat, ale také si koupit novou vánoční limitovanou edici Baileys Original Irish Cream a ostatní produkty Baileys.