návrat zpět
Co hledáte?
Smazat

reklama

reklama

Autor: profimedia.cz
Lifestyle

Umíte se správně odlíčit? Jaký přípravek je pro vás vhodný?

Vydáno: 15.06.2021
Péče o pleť začíná správným odlíčením. Máte po ruce takové přípravky, které vám pomohou očistit a vyživit pleť tak, aby získala nový náboj a odpočinutý vzhled?

Chcete se vyhnout nedokonalostem i předčasnému stárnutí pleti? Aby se vaše pokožka v noci regenerovala díky aplikaci kvalitního nočního krému, musíte se zbavit bariér nečistot, které by mohly zbrzdit výkon vašeho oblíbeného nočního krému. Řešením je perfektně očištěná pleť, zbavená stop make-upu a nečistot z ovzduší, pleť tonizovaná a hydratovaná, připravená díky prostředkům péče o pleť na přijímání látek, které proces stárnutí výrazně zpomalí. Vyberte si ty správné, které proces obnovy vaší pokožky pomohou nastartovat. Inovativní složení dermo kosmetiky Orlane nabízí skvělou řadu produktů, které byste neměla přehlédnout. Drobná ochutnávka zde:

Odličovací voda na oči
100 ml/890 Kč
Jemná odličovací voda na oči Orlane odstraňuje make-up a zbytky nečistot z řas a víček. Zároveň oči zklidní a zjemní pleť okolo nich. Díky ní se navrací jasný a svěží pohled a pleť bude připravená na další pečující přípravky Orlane. S touto odličovací vodou bude pleť dokonale čistá, jemná a rozzářená. Prošla několika oftalmologickými testy, které potvrdily, že ji mohou používat rovněž lidé nosící kontaktní čočky. Obsahuje květinové vody z heřmánku a chrpy, které se postarají o zklidnění citlivé oční oblasti. Extrakt z vilínu zase o odvodnění, osvěžení a rozzářený pohled. Použití: Naneste na vatový tampónek přiměřené množství a poté jemnými krouživými pohyby důkladně odličte.

Odličovací voda na oči
Autor: archiv Orlane Odličovací voda na oči

Odličovací tonikum pro suchou a citlivou pleť
400 ml/915 Kč
Suchá a citlivá pleť potřebuje přístup jiný než další typy pleti. Proto volte ty nejjemnější přípravky, které vám pomohou exponovaná místa ochránit. Pleťové tonikum s výtažky z heřmánku a lípy je speciálně určeno pro tonizaci suché a citlivé pleti. Neobsahuje alkohol. Používá se pro dočištění zbytků make-upu, stahuje póry, zklidňuje, a navíc pleti dopřává pocit příjemné svěžesti. Je skvělým doplňkem k Odličovacímu mléku pro suchou pleť. Použití: Nanášejte na důkladně vyčištěný obličej a krk každé ráno a večer. Dále pokračujte v péči o pleť podle svých zvyklostí.

Odličovací tonikum pro suchou a citlivou pleť
Autor: archiv Orlane Odličovací tonikum pro suchou a citlivou pleť

Odličovací pěna na obličej a oči
200 ml/1 350 Kč
Jedinečný komplex látek pro zářivou a zdravější pleť. S jemnou odličovací pěnou Orlane dosáhnete odlíčeného obličeje a očí. Je jemně parfémovaná a svěží. Svým složením je pěna speciálně uzpůsobena pro odlíčení citlivé oblasti kolem očí. Důkladně odstraní make-up z očí i celého obličeje. Zbavuje pleť veškerých nečistot a rozjasňuje její odstín. Pleť je tak lépe ochráněna před nepříznivými vlivy znečištěného životního prostředí. Zachovává hydrolipidický film pleti. Navraťte své pleti příjemný pocit. Použití: Používejte ráno a večer. Na obličej a oční kontury rozetřete dvě dávky pěny. Poté opláchněte a pokračujte s běžnou péčí.

Odličovací pěna na obličej a oči
Autor: archiv Orlane Odličovací pěna na obličej a oči

Dvoufázový odličovač na obličej a oči
200 ml/765 Kč
Dvě fáze pro čistou a klidnou pleť. Jednoduše, efektivně a rychle. Je bez parfemace, respektuje citlivou oblast kolem očí a umí si poradit i s voděodolným make-upem. Unikátní formule s vysokým podílem vody navrátí vaší pleti svěží vzhled. Přípravek respektuje citlivou pokožku, vyživuje, čistí a rozjasňuje. Použití: Před použitím protřepejte, aby došlo k promísení a spojení obou složek. Naneste na vatový tampónek a odličte obličej i oči jako obvykle.

Dvoufázový odličovač na obličej a oči
Autor: archiv Orlane Dvoufázový odličovač na obličej a oči
Více na orlaneinstitut.cz, kde najdete i e-shop. Vybrané přípravky značky Orlane zakoupíte také ve vybraných prodejnách sítě lékáren Lemon, případně na letišti v prodejnách Aelia Duty Free Shop.
Související témata: kosmetika , styl , Orlane , luxus , móda , odlíčení , péče , zdraví