18. února 2022 04:40

Tejpování obličeje? Děkuju, raději zůstanu u krému

Dříve nebo později se vráskami začne zabývat každá žena. I ta, která chce stárnout přirozeně a nepodlehla trendu výplní, přesto má ale pocit, že by mohla maličko zpomalit na tempu, kterým jí vrásky od smíchu a sluníčka přibývají. Je to snadné, pokud víte, že existuje perfektní řada Antirides značky Orlane, která je unikátním řešením obtíží, se kterými se dřív nebo později bude potýkat každá žena – a také muž.

Nebo to zkusíte jinak? Existují novinky, které zajímavé jsou, jiné, které mají šanci na úspěch, a další ne. Kinezioterapie sice vznikla před padesáti lety, přesto se o ní mluví intenzivněji až v posledních letech. Je skvělá v tom, že během ní dojde k oddálení svalů od kůže a mohou odejít stlačené metabolity.

Jako fajn, potud vím, o čem se mluví, a přesně tuhle techniku na sebe aplikuji v okamžiku, kdy jdu po tréninku do práce. Případně po dvouhodinovém přetahování se se psem. Dcery si umí zatejpovat prsty… A na všech místech – to vypadá skvěle. Ne opravdu nejsem marnivá (trochu tedy ano, to sem teď ale nepatří), na druhou stranu potřebuji být krásná. A nedokážu si představit, jak se zatejpuju na obličeji a vyrazím do práce.

Jak podotkla v této souvislosti moje kamarádka a já s ní vřele souhlasím, to bych raději nevycházela, případně bych se rozhodla, že zestárnu přirozeně.

Kdyby šlo tejpovat na pár minut, asi bych tuto techniku pod rouškou noci používala. Vzhledem k tomu, že jde o techniku několikahodinovou, neumím si nastavit, kdy bych ji tak aplikovala – aby mě při ní nikdo neviděl.

Navíc jsem to řešila doma a jedna z mých dcer pronesla, že bych si mohla obličej zatejpovat celý a chodit ve dnech, kdy vylézají z temných zákoutí strašidla – jako strašidlo. A že bych ještě vyhrála hlavní cenu. No není ona drzá?

Stav obličejových svalů mám tristní. Přesto raději budu věřit obličejové józe a kvalitnímu krému. Takže, v mém případě nazrál čas na produkty řady Antirides od Orlane. Co je dobré o ní vědět?

Speciální program na vrásky Antirides Extreme s patentovanou látkou Mémoxyle® působí na buněčnou paměť a pomáhá navrátit pleti mladistvé vzezření. Nová generace výrobků kosmetické značky Orlane na vrásky stimuluje nápravu epidermu. Zásadní roli při tom hraje objev unikátní látky Mémoxyle®, která dokáže přímo ovlivnit mezibuněčnou komunikaci, a tím působit na obnovu pleti a prodloužit její mládí. Jedná se o komplex látek stimulujících nebo nahrazujících cytokiny, což jsou buňky, které předávají pleti informaci, aby se regenerovala.

Jakou variantu péče si zvolíte vy?

Autor: Klára Kotábová