12. listopadu 2020 20:27

Splňte si své nejtajnější technologické vášně s novou řadou Mi 10T Series od Xiaomi!

Mysleli jsme, že v oblasti moderních technologií existuje jistá hranice, které se dosahuje pomalými kroky a po jejím dosáhnutí již nejde vyvinout nic lepšího. Se zatajeným dechem však sledujeme, že pro Xiaomi tato hranice zřejmě neexistuje a každým svým modelem ji navíc posouvá ještě dál. Ať už jsou vaše očekávání jakákoliv, nová řada Mi 10T Series nenechá nikoho chladným!

Hledáte parťáka, který s vámi bez problému stráví den i noc v obstojné kondici a bude vám po boku při plnění vašich povinností? Pak vás Mi 10T Pro nezklame! Díky nadupané kapacitě baterie, která činí 5 000mAh, s ním zvládnete nejeden náročný den. Zmínili jsme také, že samozřejmostí je i rychlonabíjení až 33 W? Další potěšující zpráva.

Pro milovníky focení si tato série nachystala také neodolatelnou nabídku! Špičkový 108Mpx fotoaparát s Al nenechá vaši kreativu usnout už ani na minutu, protože tak úchvatné snímky bohaté na detaily z jakékoliv vzdálenosti by si nechal ujít málokdo!

Benefity z nové řady mohou těžit i vášnivý hráči či notoričtí sledovatelé seriálů. Zcela bezprecedentní plynulost systému je zárukou! Nový Mi 10T Pro/ Mi 10T se pyšní s displejem s dosud nejvyšší obnovovací frekvencí z dílny Xiaomi! Mimořádná obnovovací frekvence 144 Hz, kterou telefony disponují, dokáže zobrazit až 144 snímků za sekundu.

Nějaké to domácí video vám zvládne tato série natočit v ultra vysokém rozlišení 8K! Zvěčněte své nejkreativnější představy! Vytváření videí ve filmové kvalitě nikdy nebylo dostupnější, jednodušší a zábavnější!

Všichni navíc víme, že ochrana je důležitá ve všech oblastech. Toto mělo na paměti i Xiaomi, které vlajkový displej obohatilo i o vylepšenou ochranu očí. Ať už si tedy budete užívat jakýkoliv vizuální zážitek, vaše oči budou za všech okolností v pohodlí a chráněné!

Všechny tyto krasavce seženete na e-shopu www.xiaomi.cz