22. dubna 2020 23:36

Přitažlivé a chytré, to jsou technologie Xiaomi

Napadlo vás někdy, že i na první pohled nudná a únavná činnost, jako je třeba úklid domu, může být nakonec zábavná a sexy?

Xiaomi chytré produkty jsou toho čirým důkazem, ostatně – podívejte se sami. Zapomeňte na ranní nudu při čištění zubů, inspirujte se například Karolínou Huvarovou. Dokonalá kombinace efektivity, úspory času a navíc velké dávky sex-appealu díky chytrým technologiím od Xiaomi. Aneb ráno dělá den!

Nebaví vás vaření nebo na něj nezbývá tolik času? Xiaomi přichází s elegantním řešením. Rice cooker za vás připraví lahodnou večeři, zatímco vy si můžete pohodlně užívat milostnou předehru. Stačí na propojené aplikaci nastavit vaše požadavky a další starosti vyřeší chytrý rýžovar za vás. Rozmanitost pokrmů, které tento užitečný pomocník zvládne připravit, je široká, od rýže až po vejce či zeleninu. A věřte nám, domácí sushi je doslova porno na jazyku.

Nestíháte, máte spoustu úkolů, které musíte dokončit, a ve vaší hlavě panuje chaos? I v tomto na vás Xiaomi myslelo. Světla. Kamera. Akce!

Xiaomi představuje svou novou flotilu vlajkových lodí, v jejímž středu pluje model Mi 10. Ten se tradičně hlásí o slovo především svou perfektní funkčností, skvělou vybaveností a v neposlední řadě je také připraven na budoucnost – podporuje totiž 5G datové připojení.

Tento nový model představuje dokonalou souhru softwaru a hardwaru. Nejenomže si díky perfektnímu chodu systému zvládnete naplánovat vše důležité a učinit z úkolového chaosu pořádek, ale ještě si u toho zvládnete udělat perfektní selfie díky 20Mpx přední kameře.

Nikoho nepřekvapí, že tento dechberoucí model vám také ušetří čas. Za pouhých 45 minut nabíjení budete mít energie na rozdávání – a to doslova. Z baterie totiž můžete reverzním bezdrátovým nabíjením dodat energii například sluchátkům, svítilnám nebo dalším chytrým zařízením.

Vzhůru za uklizeným bytem, uvařenou večeří a hlavně ušetřeným časem (navíc) díky Xiaomi produktům!

www.xiaomi-czech.cz