23. ledna 2021 09:35

Popularita pleťových olejů roste. Předčí totiž mnohé krémy

Inovativní řešení pro vaši pleť. Vyrobené z těch nejlepších ingrediencí a bez přidaných látek. Skvělá volba, pokud toužíte stárnout s grácií.

Olejíček na tváře? Ještě před lety něco nemyslitelného. Jsou přece mastné, zanášejí póry. Jenže ono je to trochu jinak. Pokud je pleťový olejíček připravován za dodržování přísných hygienických standardů, je doslova zlatem, které se si vaše pokožka zaslouží.

Pleťové oleje mají jedno velké plus – neobsahují zbytečnou chemii, a je nutno také vědět, že jsou součástí každého krému na pleť, který používáte. Ovšem jen v malém množství. Proto je skvělé pleti občas dodat vzpruhu právě v podobě koncentrovaného oleje, který ji vyživí, aktivuje činnost buněk a také nechá přírodní ingredience působit přesně tam, kde je to zapotřebí. Tedy například na povadlou pleť, povolené kontury obličeje, vysušenou pokožku. Skvěle působí také na aknózní pleť.

Vybrat si můžete mezi regeneračními olejíčky, vyživujícími olejíčky, a dalšími, které dodají vaší pleti přesně tu dávku živin, kterou potřebuje. Navíc je třeba mít na paměti, že právě olejíčky používala královna Kleopatra, byly oblíbeným přípravkem pro krásu francouzských královen, nedala na ně dopustit královna Viktorie. Bohužel mají poněkud pošramocenou pověst díky tomu, že je lidé považují za mastné. Ale není tomu tak. Většina novodobých přípravků je perfektní právě proto, že nezanechávají na pokožce mastnou stopu. I když jsou definovány jako přípravek pro revitalizaci buněk na pokožce obličeje, skvěle fungují, díky koncentraci výživných látek, také na krku a dekoltu.

Zkrátka zpevňují a regenerují ta místa, která jsou zapotřebí, díky esenciálním olejíčkům, které obsahují navíc náramně voní a jejich textura je dokonalá.

Jsou vhodné i pro muže, takže se nemusíte bát brát si právě tento přípravek z toaletního stolku své přítelkyně, partnerky, manželky.

Dejte olejíčkům šanci a přesvědčte se na vlastní kůži, že dokáže právě s tou vaší – divy. Uvidíte, že po týdnu aplikace právě tohoto přípravku si dny bez něj nebudete schopni představit. Mimochodem, skvěle se hodí pro pobyt venku v zimních měsících, ale také v létě a dalších ročních obdobích, kdy může být pokožka namáhána.

Tipy, proč si pleťový olejíček koupit:

  1. Dokáže skvěle zbavit pleť i voděodolného makeupu.
  2. Dodává pleti pružnost a posiluje ji.
  3. Mají aromaterapeutické účinky.
  4. Snadno se vstřebávají.
  5. Až na výjimky neobsahují chemické složky.
  6. Nanášejte si přípravek vždy na vlhkou pleť. Díky tomu se esenciální látky, které vaše pokožka potřebuje snáze vstřebají.
  7. Pokud se po aplikaci oleje chcete nalíčit, dopřejte si cca pětiminutovou přestávku mezi jednotlivými procesy. A nebojte, vaše pokožka mastná vypadat nebude. Přesně tu dobu olejíček potřebuje pro dokonalé vstřebání se do pokožky.

Při nákupu volte vždy nádobky ze zabarveného skla, brání tak nepříznivému působení světla na olejíček.

Nepřesvědčili jsme vás? Pak si svůj oblíbený krém o olejíček je obohacujte. Smíchejte v dlaní olej i krém a naneste na tváře i čelo. Zjistíte, že i takto funguje perfektně.

V neposlední řadě je dobré vědět, že luxusní značky své olejíčky tvoří jako doplněk jednotlivých pečujících řad. Pokud tedy například milujete řadu B21 od Orlane, obohaťte ji o olejíček, který rozhodně předvede, že si místo mezi vašimi kosmetickými přípravky zaslouží.