2. června 2021 21:19

Nahé sklo

Vzpomínáte si na legendární scénu z filmu Pelíšky, kdy pod stromečkem maminka dostane sklenice z NDR?

Nyní se podobná záležitost objevila i u nás, nejedná se však o plast, ale bezolovnaté křišťálové sklo Stem Zero s technologií Ion Shielding. Sklenice na víno, šampaňské i vodu vyrobené pod značkou Nude Glass jsou dostupné na stránkách www.nahesklo.cz.

Nahé sklo nenabízí jen sklenice na alkoholické nebo nealkoholické nápoje, produktové portfolio zahrnuje taky širokou nabídku váz, svícnu, šperkovnic a dalších doplňků do domácnosti. Značka spolupracuje s širokým okruhem světových designérů mj. Iris Apfel, Ron Arad nebo slovenským designérem žijícím ve Švýcarsku Tomasem Kralem.

Jste li fanoušci whisky můžete si vychutnat svůj oblíbený drink ze sklenic z kolekce Hemingway nebo z kolekce Arch, která se skládá z lahve, sady sklenic na whisky a misek na malé pohoštění.

Preferujete li víno bílé nebo červené jsou dostupné sklenice na vysoké stopce z kolekce Fantasy nebo sklenice s karafou s hravým designem Balance. Chtěli byste si sklo prohlédnout? Nahé sklo má showroom v Karlíně v budově AeroHouse, kde si po předchozí domluvě můžete výrobky prohlédnout a případně se dozvědět více nebo se prostě podívejte na nahesklo.cz a vyberte si sami podle libosti.