10. srpna 2020 16:02

Léto v plné parádě s Xiaomi produkty. Užijte si smart summer.

Léto je tady a s ním i chuť trávit většinu času mimo domov. Jak si čas u vody, na pláži nebo v lese zpříjemnit? Moderní technologie jsou tu pro vás a zpříjemní vám chvíle strávené s nejbližšími i procházku na samotě v lese.

Zachyťte své zážitky v té nejlepší kvalitě

Ať už chcete pořídit fotky z párty na jachtě, grilování s kamarády nebo nádherný gotický zámek – proč nevsadit na tu nejlepší kvalitu. Xiaomi Redmi Note 9 s čtyřnásobný fotoaparátem s hlavním 48Mpx snímačem se stane vaším nenahraditelným parťákem v oblasti focení, výkonu a výdrže – díky němu na tohle léto opravdu nezapomenete a zážitky budete mít v dechberoucí kvalitě zaznamenané navždy.

Spolehlivý parťák 24/7

Plánujete v létě navštívit spoustu nových míst, poznávat jinou kulturu a sbírat zážitky? I zde vám budou moderní technologie nápomocné. Na cestách není od věci s sebou mít chytrý smartphone, který se stane vašim pomocníkem, ať už se rozhodnete objevovat jakákoliv místa. Vsaďte na jistotu! Xiaomi Redmi Note 9 nabídne pokročilé funkce a v neposlední řadě vyniká svou krásou, ale i odolností. Navíc si nemusíte lámat hlavu s jeho nabíjením, jeho baterie o kapacitě 5020mAh zvládne celý den plného provozu, takže s klidem můžete ještě večer zapnout GPS a najít ten nejlepší bar v okolí!

Udržujte se v kondici!

I v letních dnech, kdy chcete vyladit formu do plavek, se hodí mít pod kontrolou svůj výkon. S tím vám může pomoci nový fitness náramek Mi Smart Band 5, který nyní disponuje celkem 11 sportovními režimy, monitoringem spánku a díky využití inteligentní senzorů vám změří denní aktivity včetně počítání ušlých kroků, vzdálenosti a spálených kalorií. Zbrusu nová je také funkce detektoru stresu, kterou v dnešní psychicky náročné době jistě oceníte. Ke stresu se váže i další novinka – funkce pro dechová cvičení, která pomůže znovu nastolit psychickou pohodu. Ve zkratce řečeno, Xiaomi Mi Smart Band 5 poskytuje vhled do vašich aktivit napříč celým dnem a významně vám napomůže k dosažení cílů a duševní pohodě. Všechny zmíněné funkce pak aplikace zaznamená do vašeho mobilního telefonu a vy si své výsledky můžete v klidu v pohodlí domova studovat.

Soukromá párty

Udělejte si soukromou párty s partou kamarádů u rybníka, na pláži nebo u táboráku. Fantazii se meze nekladou a hudba je balzámem pro každou duši. Nebo chcete jenom vypnout, lehnout si na deku, opalovat se a číst si nové číslo Playboye? Variant je mnoho a způsob využití je jenom na vás. Zapni si svůj oblíbený playlist ze svého smartphonu a vesele pracuj na sexy bronzovém těle za doprovodu vyladěných tónů tvé oblíbené hudby. Smartphonů od Xiaomi je velký výběr a uspokojí i náročnějšího uživatele.

Více informací na stránkách www.xiaomi-czech.cz.