23. července 2021 11:59

Krásná partnerka – jedině správně hydratovaná

Opravdu není řeč o drincích, protože tím stylem se k hydratované pleti nepropijete, na skvělou kvalitu pleti musíte vědecky. A s dostatečným časovým limitem. Takže partnerce dopřejte během letní dovolené čas na její každodenní rutinu. V praxi to znamená, že hodinový pobyt před zrcadlem v jakémkoliv prostoru rozhodně není na závadu, je to v zásadě činnost, díky které chce partnerka zůstat sexy – i v té nejdivočejší divočině. A vy si v mezidobí třeba zacvičíte.

Něco teoretického vysvětlení, které vám bude přínosem pro diskuze, jež s vámi vaše pečující partnerka jistě povede: Během letních dní je třeba věnovat pravidelné péči nadstandardní pozornost. I proto, že je pokožka vystavena slunci a pobytu na čerstvém vzduchu. Hydratace je odpověď na vše, pokud vaše partnerka ještě nepoužívá pleťový olej, je načase seznámit ji s tímto zázrakem.

Takže: Pokud chcete, aby pleť vaší partnerky během léta zářila, potřebuje vitamíny a hydrataci. Ideálně obojí a v té nejvyšší kvalitě. Pleťové oleje zvyšují buněčnou energii a produkci kolagenu, zajišťují pleti výživu, pružnost a ochranu. Oleje jsou bohaté na mastné kyseliny omega 6 a 9, které se podílejí na regeneraci a obnově pokožky. Mají antioxidační, protizánětlivé a hojivé účinky, pomáhají pokožku zvlhčit, vyživovat a chránit. Díky B21 Huile Régenerante získá pokožka zpět svou hustotu a hedvábný, plný vzhled.

Epidermis viditelně oživí a pro muže vašeho typu je zásadní informace, že s sebou nepovezete kufr přípravků pro pleť. Hravě, pro den i noc, si vaše partnerka totiž vystačí s jediným kouskem, který se jí vejde do batůžku.

Tipy, které vaší partnerku potěší a udělají z ní hvězdu každé pláže i městského večírku...

B21 Huile Régénerante, Orlane 30 ml/5490Kč Mimořádně jemný olej, vyrobený ze 100% přírodních aktivních látek se schopností pleť vyživovat, revitalizovat a regenerovat. Jako mávnutím kouzelného proutku se navrátí příjemný pocit i té nejvíce poškozené a dehydratované pokožce. Špičkový výrobek doplňující sortiment řady B21, aniž by se ve svých účincích překrýval s jinými speciálními produkty. Používejte ho každý večer spolu se svým obvyklým krémem nebo sérem.

S ČÍM KOMBINOVAT?

Supradose Koncentrát Omega 3&6, Orlane 15 ml/1190 Kč Esenciální mastné kyseliny omega 3 a 6 mají rozhodující vliv na pružnost a pevnost pleti. Naše tělo si je však neumí samo vyrobit. Orlane Supradose koncentrát Omega 3&6 je ideálním doplňkem péče o suchou a velmi suchou pleť, rovněž ale o pleť namáhanou sluněním, vystavenou zimě či chladnému větru. Poskytuje okamžitou úlevu, navrací pružnost, hebkost a jemnost i té nejnáročnější pleti. Každá kapka koncentrátu obsahuje optimální dávku omega 3 a 6, respektive 0,16 mg účinné látky. Díky tomu vyživuje, napravuje a obnovuje strukturu epidermis a podporuje její přirozené splynutí s pletí. Použití: Smíchejte jednu až dvě kapky s pleťovým krémem, olejem nebo aplikujte dvě až tři kapky přímo na obličej před nanesením séra či krému.

Super Hydratant Serum, Orlane 30 ml/3450 Kč Intenzivní hydratační sérum Orlane nabízí inovativní péči, která znovu aktivuje přirozený hydratační mechanismus pleti, doplňuje potřebné zásoby vody, chrání před dehydratací, dokonale vyhlazuje a vyplňuje vrásky dehydratací způsobené. A to vše díky extraktu z violky trojbarevné a unikátnímu rostlinnému komplexu Bio-Energic B21. Podporuje přirozenou produkci kyseliny hyaluronové. Pleť je opět pružná a relaxovaná. Použití: Nanášejte ráno a večer pod svoji obvyklou péči.

Více na orlaneinstitut.cz, kde najdete i e-shop. Vybrané přípravky značky Orlane zakoupíte také ve vybraných prodejnách sítě lékáren Lemon, případně na letišti v prodejnách Aelia Duty Free Shop.