návrat zpět
Co hledáte?
Smazat

reklama

reklama

Autor: profimedia.cz
Lifestyle

Koloidní zlato jako odpověď na první vrásky

Vydáno: 12.12.2021
Vážně. Čtyřiadvacetikarátové zlato je řešením pro zralou pleť. Získejte dokonalý vzhled pokožky díky precizní péči řady, ve které se snoubí tajemství dlouhověkosti mateří kašičky a zcela mimořádné účinky koloidního 24karátového zlata proti stárnutí.

Luxusní ingredience, zlato, je v současné době velice žádaná jako součást kosmetických produktů. Produkty obsahující zlato totiž tonizují, pomáhají napravit nedokonalosti pleti, stejně jako ji už po několika aplikacích rozzáří a také efektivně bojují proti vráskám. Přesně takové pomocníky chcete mít na své straně. Zapomeňte tedy na lanýže, šafrán nebo kaviár a zkuste, jak se budete cítit ve zlatě.

NÁŠ TIP: Koloidní zlato efektivně rozzáří pleť, při spojení make-upu a masky z řady Creme Royal vznikne luxusní look, díky kterému se dáma vašeho srdce stane snadno královnou večera.

Creme Royal Pleťový krém
50 ml/14650 Kč
Creme Royal Pleťový krém je výjimečným produktem, v němž se snoubí tajemství dlouhověkosti mateří kašičky a zcela mimořádné účinky 24karátového zlata proti stárnutí. Tento luxusní krém se pyšní sametově jemnou texturou a příjemnou medovo-květinovou vůní. Vyhlazuje vrásky, rozjasňuje pleť a dodává jí pevnost a hebkost. Vaše pleť bude oslavovat mládí. Tmavé pigmentové skvrny zesvětlají a návrat vaší pleti do života bude triumfální! Creme Royal má výjimečné regenerační, protivráskové a tonizační účinky. Svou silou ochraňuje a udržuje mladistvý vzhled pokožky. Pomáhá napravit pigmentační nedokonalosti pleti a viditelně ji rozzáří. Použití: V tenké vrstvě nanášejte ráno a večer na důkladně vyčištěný obličej a krk. Pro ještě lepší účinky doporučujeme před aplikací použití Elixír Royal.

Creme Royal Pleťový krém a Creme Royal Pleťová maska
Autor: archiv Orlane Creme Royal Pleťový krém a Creme Royal Pleťová maska

Creme Royal Pleťová maska
50 ml/6680 Kč
Zlatá maska Orlane Creme Royal má jemnou gelovou konzistenci a přináší pleti pocit pohody. Navrací jí ztracený jas, mladistvý vzhled a kompletně a od základu ji revitalizuje. Snoubí se v ní tajemství dlouhověkosti mateří kašičky a zcela mimořádné účinky 24karátového zlata proti stárnutí. Sofistikovaná technologie umožňuje uvolnit mateří kašičku tak, aby měla pro pleť okamžitý efekt. Uvolňuje se postupně a dlouhodobě díky rostlinným mikronáplastem. Také funguje formou nano-fytosfér, které cíleně posílají aktivní látky hluboko do pleti. Použití: Aplikuje se jako klasická maska: v silnější vrstvě naneste na obličej a nechte působit 10 minut, poté smyjte tonikem. Lze použít také jako noční péči: naneste v tenké vrstvě, nechte působit přes noc a ráno smyjte tonikem.

A co je vlastně koloidní zlato? Jde o nanočástice zlata rozpuštěné v různých koncentracích roztoku. Podle odborníků má zlato protizánětlivé účinky, je to perfektní antioxidant a zklidňuje akné, zarudnutí, chrání před volnými radikály. Navíc rozjasňuje tón pleti.

Více na orlaneinstitut.cz, kde najdete i e-shop. Vybrané přípravky značky Orlane zakoupíte také ve vybraných prodejnách sítě lékáren Lemon, www.lekarnalemon.cz, případně na letišti v prodejnách Aelia Duty Free Shop.

Související témata: kosmetika , pleť , luxus , zlato , Creme Royal , Orlane , péče , zdraví , styl , vrásky , koloidní zlato