12. prosince 2021 12:50

Koloidní zlato jako odpověď na první vrásky

Vážně. Čtyřiadvacetikarátové zlato je řešením pro zralou pleť. Získejte dokonalý vzhled pokožky díky precizní péči řady, ve které se snoubí tajemství dlouhověkosti mateří kašičky a zcela mimořádné účinky koloidního 24karátového zlata proti stárnutí.

Luxusní ingredience, zlato, je v současné době velice žádaná jako součást kosmetických produktů. Produkty obsahující zlato totiž tonizují, pomáhají napravit nedokonalosti pleti, stejně jako ji už po několika aplikacích rozzáří a také efektivně bojují proti vráskám. Přesně takové pomocníky chcete mít na své straně. Zapomeňte tedy na lanýže, šafrán nebo kaviár a zkuste, jak se budete cítit ve zlatě.

NÁŠ TIP: Koloidní zlato efektivně rozzáří pleť, při spojení make-upu a masky z řady Creme Royal vznikne luxusní look, díky kterému se dáma vašeho srdce stane snadno královnou večera.

Creme Royal Pleťový krém 50 ml/14650 Kč Creme Royal Pleťový krém je výjimečným produktem, v němž se snoubí tajemství dlouhověkosti mateří kašičky a zcela mimořádné účinky 24karátového zlata proti stárnutí. Tento luxusní krém se pyšní sametově jemnou texturou a příjemnou medovo-květinovou vůní. Vyhlazuje vrásky, rozjasňuje pleť a dodává jí pevnost a hebkost. Vaše pleť bude oslavovat mládí. Tmavé pigmentové skvrny zesvětlají a návrat vaší pleti do života bude triumfální! Creme Royal má výjimečné regenerační, protivráskové a tonizační účinky. Svou silou ochraňuje a udržuje mladistvý vzhled pokožky. Pomáhá napravit pigmentační nedokonalosti pleti a viditelně ji rozzáří. Použití: V tenké vrstvě nanášejte ráno a večer na důkladně vyčištěný obličej a krk. Pro ještě lepší účinky doporučujeme před aplikací použití Elixír Royal.

Creme Royal Pleťová maska 50 ml/6680 Kč Zlatá maska Orlane Creme Royal má jemnou gelovou konzistenci a přináší pleti pocit pohody. Navrací jí ztracený jas, mladistvý vzhled a kompletně a od základu ji revitalizuje. Snoubí se v ní tajemství dlouhověkosti mateří kašičky a zcela mimořádné účinky 24karátového zlata proti stárnutí. Sofistikovaná technologie umožňuje uvolnit mateří kašičku tak, aby měla pro pleť okamžitý efekt. Uvolňuje se postupně a dlouhodobě díky rostlinným mikronáplastem. Také funguje formou nano-fytosfér, které cíleně posílají aktivní látky hluboko do pleti. Použití: Aplikuje se jako klasická maska: v silnější vrstvě naneste na obličej a nechte působit 10 minut, poté smyjte tonikem. Lze použít také jako noční péči: naneste v tenké vrstvě, nechte působit přes noc a ráno smyjte tonikem.

A co je vlastně koloidní zlato? Jde o nanočástice zlata rozpuštěné v různých koncentracích roztoku. Podle odborníků má zlato protizánětlivé účinky, je to perfektní antioxidant a zklidňuje akné, zarudnutí, chrání před volnými radikály. Navíc rozjasňuje tón pleti.

Více na orlaneinstitut.cz, kde najdete i e-shop. Vybrané přípravky značky Orlane zakoupíte také ve vybraných prodejnách sítě lékáren Lemon, www.lekarnalemon.cz, případně na letišti v prodejnách Aelia Duty Free Shop.