14. ledna 2020 15:14

John Reed Fitness

V klubu JOHN REED se stane váš workout zážitkem: inovativní tréninkové možnosti, výjimečné designové prvky z celého světa, top live DJs a exkluzivní akce pro členy vytvářejí mix, který vámi hýbe a neustále vás znovu a znovu motivuje.

JOHN REED je víc. Víc než očekáváte. Navíc si ho můžete vyzkoušet zdarma kdykoliv – mají totiž otevřeno 365 dní v roce 24 hodině denně, prostě nonstop.

Že JOHN REED není obyčejné fitko, se mohli zájemci přesvědčit během listopadového Open House Fitness Week. Mimo jejich běžné lekce a aktivity připravili jak pro své stávající členy, tak i pro nové zájemce hned několik vychytávek. Například speciální Nike Dance Show, fitness challenge o zajímavé ceny. Kromě zajímavého zážitku si někteří mohli odnést vzpomínku na celý život. A to v podobě permanentního tetování zdarma, které si mohli nechat vytetovat přímo na místě.

Mezi další speciality JOHN REED patří virtuální lekce CYBEROBICS. V sále s obrovským promítacím plátnem tak můžete cvičit až 300 lekcí týdně s top trenéry z USA nebo si můžete vybrat jinou živou lekci s jejich špičkovými trenéry.

Od podzimu si mohou členové nově zatancovat pod vedením těch nejlepších tanečních lektorů Anet Antošové a Filipa Jankoviče na jejich choreografie a zažít tak příval totální pozitivní a taneční euforie. Lekce jsou určeny pro všechny – jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Každý si tak přijde na své.

A navíc mají teď skvělou akci pro nové členy!

Trénuj 6 měsíců zdarma! Ještě to stíháte – do 20. 1. máte možnost si zajistit půlroční trénování bez poplatků! Členství Basic už od 600 Kč!

Více na https://johnreed.fitness/cz/newyear