4. října 2019 18:30

Jak zatočit s kocovinou?

Vše, co jste chtěli vědět o odbourávání alkoholu z krve, ale báli jste se zeptat.

V předcházejícím článku jsme vám představili hitparádu toho nejlepšího ze světa single malt whisky. Samozřejmě jsme se museli o zaručenosti kvality přesvědčit na vlastní útroby, jenže… Určitě jste ten pocit zažili na vlastní kůži. Skvěle se bavíte s přáteli, degustujete a nějakou tu sklenku alkoholu navíc neřešíte. Bezstarostnost a dobrou náladu ale vystřídá záhy kruté ráno, kdy se nám tělo odměňuje za předešlý večer. Bolest hlavy a žaludek jako na vodě, zkrátka kocovina jako vyšitá. Jak se jí co nejrychleji zbavit? Možností je mnoho, můžeme vyzkoušet „babské rady“ nebo sáhnout po osvědčeném receptu – lahodném nápoji s přírodním složením Alcohol Killer, který nás pomůže dostat rychleji zpět do kondice.

Poslední drink večer, první drink ráno

Není žádným tajemstvím, že alkohol působí močopudně. Proto je ideální organismus hydratovat a doplnit tekutinami ještě před usnutím. Když k tomu přidáme i nějaký ten vitamin, uděláme správně. Pojďme to ale zjednodušit a zvládnout vše v jednom kroku. Spolehlivým pomocníkem nám může být Alcohol Killer, funkční drink, který zklidní rozbouřený žaludek a pomůže nastartovat detoxikační proces v těle. Díky svému přírodnímu složení bez konzervačních látek a zbytečné chemie posiluje detoxikační proces v těle a pomáhá až o 40 % rychleji odbourávat zbytkový alkohol z krve. A navíc chutná i voní po citrusech.

Snídaně je grunt

Toho se držely už naše babičky a měly pravdu. V případě kocovinového rána dokonce dvojnásobnou. Ať už si dáte chleba s máslem a se šunkou, nebo něco sladkého, zklidníte nejen svůj žaludek, ale pomůžete svému tělu dostat se rychleji zpět do formy.

Trocha pohybu neuškodí

Dřív, než ráno zamíříte do kanceláře nebo nasednete do svého vozu, zkuste udělat pár kroků navíc. Tělo se prokrví, organismus se lépe okysličí a my tak podpoříme odbourání zbytkového alkoholu z krve. Stačí je obejít blok a koncentrovat se na sebe a svůj dech...

CO JSTE O NÁPOJI ALCOHOL KILLER NEVĚDĚLI

  • Přírodní drink, jehož základem je voda z alpského ledovce s výtažky z černého bezu, citronové trávy a hlívy ústřičné
  • Nechybějí vitamin C, vitaminy B6, B1 a betakaroten
  • Neobsahuje žádné přidané cukry ani konzervační látky
  • Vyrábí se v Rakousku