20. května 2021 14:50

Jak vybrat správnou řasenku? Dekorativní kosmetika si zaslouží pozornost už při výběru

Není důležité vlastnit patnáct řasenek a deset paletek očních stínů. Důležité je při výběru vsadit na takové produkty, které vám budou dlouho sloužit. Máte je?

Pokud chcete oplývat francouzským šarmem, stačí vám ve vašem necesséru mít jen drobnosti. Ani jedna z dokonalých žen totiž nikdy nemá na obličeji množství očních stínů a dalších přípravků. Pokud chcete být „jednoduše krásná“, najděte si pudr, lesk na rty a řasenku, které přesně zdůrazní, co mají, navíc ale budou pokožku či řasy vyživovat a nepřivedou vás do nesnází v okamžiku, kdy se to bude nejméně hodit. Například sesycháním na obličeji, slepováním řas, otisky na spodním víčku a dalšími problémy, které každá žena používající denně dekorativní kosmetiku důvěrně zná. Pokud tedy potřebujete aktualizovat svůj kosmetický arzenál, máme pro vás inspiraci v podobě francouzského šarmu, díky kterému budete jedinečná za všech okolností. Co byste tedy měla mít stále při ruce?

Prodlužující řasenka Solei Bronze, Orlane 6,5 g/990 Kč Prodlužující řasenka Orlane má perfektní, anatomicky tvarovaný silikonový kartáček, díky němuž se velmi jednoduše a přesně nanáší. Její krémová textura dokonale obalí každou řasu, řasy neslepuje je a nerozmazává se. Obsahuje vitamin E a hydratační složku.

Korektor na obočí Perfecteur de Sourcils Black, Orlane 1,5 g/690 Kč Orlane Eyebrow Perfector slouží zároveň k barvení i tvarování obočí. Pomocí speciálního aplikátoru nanesete pudr snadno a s naprostou přesností. Výsledný efekt bude působit zcela přirozeně. Zakryje drobné nedokonalosti a vyplní řídké obočí, zvýrazní kontury. Má mimořádně sytý odstín. Použití: Jemnými tahy pročesávejte obočí. Pro dosažení intenzivnější barvy aplikaci opakujte.

Bronzující pudr Solei Bronze, Orlane 9 g/1090 Kč Pečující pudr této řady vždy rozzáří pleť a dodá jí neodolatelné bronzové opálení. Je vhodný i pro zralejší pleť, kterou zásobí potřebnými vitaminy a skryje nežádoucí vrásky. Chrání rovněž proti dehydrataci. Bronzující kompaktní pudry Orlane vytvářejí přirozený a jednotný tón pleti, který jí vydrží po celý den. O pohodlí a příjemný pocit pleti se postarají v něm obsažené hydratační a vyživující ingredience. Použití: Rovnoměrně nanášejte pomocí velkého štětce na celou tvář.

Lesky na rty Orlane 7 ml/630 Kč V mnoha odstínech, přesto stále se skvělou přidanou hodnotou pro vaše smyslné rty. Pečující lesky na rty viditelně zvětší jejich objem, zároveň se starají o vyživení, hydrataci a regeneraci. Váš úsměv svou září zastíní snad i samotné slunce. Pečující lesky na rty Orlane dodají vašim rtům novou vitalitu, rty budou sametově hebké, zářivé a díky vysokému lesku budou působit plnějším dojmem. Lesky Orlane jsou obohaceny o kyselinu hyaluronovou, vitaminy A a E a olej z rýžových otrub. Nejmodernější hi-tech aplikátor zaručuje přesné odměření toho správného množství lesku.

Dekorativní kosmetika Orlane neobsahuje parabeny.

Více na orlaneinstitut.cz, kde najdete i e-shop. Vybrané přípravky značky Orlane najdete také ve vybraných prodejnách sítě lékáren Lemon.