I v čase, kdy se různé celebrity, které nikdo moc nezná, přiznávají k polyamorii neboli k životnímu stylu, kdy osoba žije v několika milostných vztazích za vzájemného souhlasu všech zúčastněných, neztrácejí milenky na přitažlivosti. A nejspíš tomu jinak nebude.
I v tomto případě ovšem platí, že všeho moc škodí, a před začátkem vztahu je potřeba si ujasnit, zdali má vůbec cenu si milenku pořizovat a sexuální opotřebovanost jinak ve všech směrech vážené partnerky nelze vyřešit jinak.
Milenka sice přináší do života muže patřičné osvěžení, na druhou stranu to zdaleka ne vždy dopadne dobře. Stačí vzpomenout na případ českého premiéra Petra Nečase, který dovedl ODS v roce 2010 k druhému místu ve volbách rovnajícímu se postu premiéra. S vítězným Jiřím Paroubkem z ČSSD totiž chtěli tenkrát vládnout pouze komunisté, zatímco marťané, se kterými chtěl vládnout pro změnu Paroubek, nebyli k dispozici. Skoro s jistotou lze přitom říct, že v čase voleb by 99,9 procenta voličů nevěřilo, že původní profesí fyzik a otec čtyř dětí Petr Nečas má milenku, ze které navíc učinil šéfovou svého kabinetu. Nakonec byla tehdejší Jana Nagyová, dnes Nečasová, hlavním důvodem pádu vlády, po kterém vstoupil do hry v té době originálním způsobem prezident Zeman. Milenka, která kasírovala jako všimné kabelky a nechala vojenským zpravodajstvím šmírovat premiérovu manželku, vyšla Česko draho.
Nicméně muž je tvor nepoučitelný a v případě milenek je každá rada dobrá. V případě touhy po harmonickém partnerském vztahu a milence zároveň je radno nedopouštět se následných chyb.
Petr Nečas z milenky učinil šéfovou svého kabinetu. Nakonec byla tehdejší Jana Nagyová, dnes Nečasová, hlavním důvodem pádu vlády.
Zdroj: profimedia.cz
Petr Nečas z milenky učinil šéfovou svého kabinetu. Nakonec byla tehdejší Jana Nagyová, dnes Nečasová, hlavním důvodem pádu vlády.
Zdroj:
profimedia.cz
Sundání snubního prstenu
I když jsem tuto radu zprvu považoval za hodnou absolventa zvláštní školy, dostalo se mi ze strany důvěryhodného, pochopitelně ženského zdroje informace, že jsou mezi námi jedinci, kteří před schůzkou s milenkou snubák sundávají. V takovém případě si však koledují, neboť hra na nezadaného rovná se záměrnému uvedení milenky v omyl. Každý, kdo volí toto řešení, by měl počítat s uplatněním Newtonova zákona akce a reakce. Ze strany milenky pak nelze vyloučit ani podpásové údery, neboť jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.
Změna image
Častá chyba, která nabývá hrůzných rozměrů, pokud se tak stane na základě přání milenky. V takovém případě se mi vždy vybaví vysoce nesportovní postava bývalého českého premiéra Jiřího Paroubka navlečená do po těle se „plazícího“ růžového svetříku.
Každopádně kromě manželky, které vaše iniciativy vedoucí k pozitivní změně image začnou po čase tížit mysl, hrozí nebezpečí i ze strany milenky. Ta totiž může nabýt představy, že jinak šťastně ženatý muž ji bere vážně a touží po upevnění vztahu, případně snad po mnohdy finančně velmi náročném rozvodu. A protože i milenka věří tomu, čemu věřit chce, začne tlačit na pomyslnou pilu.
Dary a pozornost
Nevěra, které se někdy, nevím proč, říká podvod, s sebou nese morální kocovinu neboli výčitky svědomí. Lepší než sebemrskačství je v takovém případě konstatování, že milenky měl například i jinak morální pilíř společnosti pan exprezident Václav Havel, případně premiéři Mirek Topolánek, Jiří Paroubek a Petr Nečas.
Přesto existuje mylná představa, že vlastní svědomí lze alespoň částečně narovnat pomocí darů. Partnerka, která byla do té doby šťastná za květinu spojenou s narozeninami, případně výročím svatby, je najednou zahrnována dary a nezvyklou pozorností, si po čase si začne logicky klást pro budoucnost vztahu nebezpečné otázky. S milenkou je to v tomto ohledu snazší, neboť, jak praví jeden z Murphyho zákonů, pampeliška od milence znamená víc než orchidej od manžela.