13. května 2020 17:50

Cyberobics: To pravé ořechové

Přestože vláda zpřístupnila před časem fitness centra a provoz JOHN REED Fitness nabírá na rychlosti, pokračuje virtuální tréninková platforma Cyberobics z pozice partnerské značky výše uvedeného fitness centra v podpoře všech kvalitního domácího tréninku chtivých.

Poté, co byla aplikace zpřístupněna zdarma i českých fanouškům, přišel Cyberobics ve snaze posílit sílu těla i ducha s další aktivitou. K stávajícím virtuálním kurzům tak přibyly i Live lekce evokující pocit cvičení ve skupině a společných workoutů zaměřených na dlouhodobou motivaci. O tom, že snaha padla na vysoce úrodnou půdu, vypovídá skutečnost, že z celkového počtu 1 000 000 uživatelů trénuje prostřednictvím této virtuální tréninkové platformy každý den aktuálně kolem 250 000 lidí.

Více než 100 Live lekcí týdně

Přitom každý den rozšiřuje Cyberobics nabídku a rozmanitost tréninků. Aktuálně funguje v anglické, německé a italské mutaci přes sto Live workoutů týdně. V plánu jsou rovněž lekce ve španělštině. Zejména díky Live kurzům mají lidé na celém světě větší motivaci připojit se ke cvičení v reálném čase, kdy jsou kurzy streamovány jak přes aplikaci na všech zařízeních, tak na webové stránce. Každý si tak najde cvičení pro sebe: Sixpack posílí střed těla, Sweat prověří, hranice možností, zatímco Relax uklidní.

Mezi Havají a Malibu

Kromě toho je k dispozici dalších více než 100 virtuálních workoutů, jako např. Booty Blast, Bodylicious nebo Get Loose, všechny natočeny v rozlišení 4K. Uživatelé zavítají jejich prostřednictvím například na Havaj, pláž v Malibu nebo do národního parku Joshua Tree. To vše za vedení těch nejlepších trenérů. Díky tomu mohou všichni ti, kteří na celém světě trénují věrní mottu #ITrainAtHome, uniknout na jistý čas realitě.

Zdraví mezi čtyřmi stěnami

Sport a trénink jsou důležitou součástí tělesného a duševního zdraví. Zlepšují nejen fyzickou kondici, přispívají k posílení imunity, ale pomáhají rovněž k dosažení psychické rovnováhy obzvláště v těžkých časech. Cyberobics touží své uživatele podpořit a má pro každého z nich připravený ten správný workout.

Jak na to, pokud ještě CYBEROBICS nepoužíváte?

Mobilní verze: Stáhněte si aplikaci CYBEROBICS do svého mobilu Klikněte na Login a zaregistrujte se Zvolte si trénink podle úrovně, cíle Užívejte si VŠECHNY WORKOUTY ZDARMA

Desktop/ostatní verze: Běžte na www.cyberobics.com Klikněte na Login a zaregistrujte se Zvolte si trénink podle úrovně, cíle Užívejte si VŠECHNY WORKOUTY ZDARMA

Zdarma a bez závazků pro všechny! Po ukončení služby nevznikají pro uživatele žádné platební povinnosti.

Další informace o Cyberobics naleznete na www.cyberobics.com