8. prosince 2020 12:45

Čtyři důvody (plus jeden navíc), proč ženy milují luxusní kosmetiku

Přemýšlíte nad vánočním dárkem, který ji zaručené potěší? Nemusíte. Stačí vybrat dokonalý kosmetický balíček a bude nadšená.

Možná přemýšlíte nad tím, jak jí taková věc může udělat radost. K jídlu to není, k překonávání limitů také ne. Navíc to není ani veliké. Tak co na kosmetice ženy vidí?

Jestli chcete porozumět ženské duši, čtěte dál. Jestli jí letos stejně koupíte kuchyňského robota, klidně si překlikněte někam jinam. Četba několika následujících řádek by pro vás byla zbytečná. Raději zkontrolujte technické parametry zvoleného modelu, kterým se chystáte svou milou obšťastnit, aby vám snáz mohla připravovat žvanec domácí. Ale vy, kterým opravdu záleží na pochopení ženské duše, čtěte dál.

  1. Ženy milují luxus. A když už nemáte rozpočet na to, abyste jí pořídil nové auto (každý z nás není Leoš Mareš), zkuste to alespoň zachránit perfektně vypadajícím flakonkem zabaleným tak, že ochránci přírody pláčou, ale ženská duše plesá. Víte například, že dostatečně luxusní parfém by měl mít tři vrstvy balení? Tedy ochranu, krabičku, košilku? A že některé ženy přirovnávají právě rozbalování parfému k sexuální předehře? Tak vidíte, teď už to víte...
  2. Luxus je pro ženy, které milují kvalitu a nadčasovost. Jsou rády zahrnovány pozorností, velmi dobře vědí, kolik do nich investujete, když jim dáte parfém jejich oblíbené značky, případně krém na obličej. Už podle názvu značky rychle pochopí, že jste si dal práci a vydal se do kosmetického institutu, kolem kterého ona vždy prochází a významně vzdychá… A i taková snaha se cení.
  3. Kvalitní a luxusní balení kosmetiky ženám vždy vydrží déle než běžné značky z drogerie. S těmi, a to je nutno podotknout, občas v záchvatech šetrnosti, koketují všechny ženy, ale když zjistí, že luxusní přípravek jim déle vydrží – i proto, že jím šetří a aplikují jej v míře rozumné, vracejí se zase k tomu, co mají rády, co vydrží déle, a hlavně, co jejich toaletní stolek pozvedá na úroveň toaletního stolku Marie Antoinetty.
  4. Jestliže si dáte práci a vyberete své partnerce například kosmetickou řadu podle doporučení odbornic v INSTITUTU Orlane, dáváte jí tím najevo, že je pro vás krásná. A že si její krásy dostatečně ceníte. Přesně takto nonverbálně to ženy chtějí slyšet od svého partnera, takže budete bodovat!
  5. Mimochodem, když do kosmetiky vyšší třídy investujete, je to investice do vaší budoucnosti. Vaše partnerka vám totiž bude stárnout pomaleji. A to se vyplatí. Nebo chcete dnes šetřit, a za dva roky zjistit, že se na vaši životní družku fakt nedá koukat? A věřte tomu, že pak už to nedoženete.

Kosmetika, se kterou neuděláte chybu: Orlane, Guerlain, Lancome, Valentino, Dior, Dolce & Gabbana a další...