návrat zpět
Co hledáte?
Smazat

reklama

reklama

Autor: Angry Beards
Lifestyle

Česká kosmetika pro chlapy

Vydáno: 14.01.2021
Česká kosmetika pro chlapy Angry Beards je mírně řečeno netradiční. Jak již název napovídá, vousy jsou jejich revírem, v posledním roce ale rozšířili svou nabídku o celou řadu dalších výrobků.

Pustili se do břitev, nůžek, ale nezanedbali ani kosmetiku. Nově nabízejí stylingové produkty na vlasy, jedinečný šampon 69 v 1, a co nás opravdu dostalo, je jejich intimní řada Calm Balls, která se stala republikovým hitem. Sportovní lubrikant Antistick je něco opravdu nevídaného a samotní Angry Beardi chlapům radí, aby se nenechali již ničím brzdit, ani svým pytlem. Díky Antisticku snížíte přilnavost svého šourku a budete si moct vychutnat pohyb bez jakéhokoli omezení. Výrobek cení nejen vrcholoví sportovci, ale i ti rekreační. Spoustu ohlasů mají také od kuchařů, řidičů a z jiných povolání, kde je zatížení rozkroku opravdu vysoké. Vraťme se ale k těm klasičtějším produktům, jako je olej na vousy. Ptáte se, na co taková sranda je?

Hlavním revírem netradiční české kosmetiky Angry Beards jsou, jak již název napovídá, vousy.
Autor: Angry Beards Hlavním revírem netradiční české kosmetiky Angry Beards jsou, jak již název napovídá, vousy.

Upřímně ani my donedávna nevěděli, nyní na něj nedáme dopustit. Vousy jsou po něm příjemnější, lépe vypadají a voní. Co nás ale potěšilo ze všeho nejvíc, je, že už neškrábou, a dokonce jsme se zbavili lupů. Na vousy toho mají daleko více, olej je základ, který doporučujeme všem chlapům od strniště až po plnovous. Pokud s růstem bojujete, nevěšte hlavu, Angry Beards můžou pomoct i vám. Unikátní výrobek Beard Doping kůži vyživí, hydratuje, prokrví a probudí k růstu i spící kořínky. Není to magický lektvar ani Birhanzlova mast, zkrátka přes noc vám plnovous nevykouzlí, tisíce spokojených zákazníku už ale o něčem svědčí. S blížícími se Vánoci je dobré zmínit i dárkový plechový box, který mají v různých variantách, všechny sestavené tak, aby vykouzlily úsměv pod vousy. Kdybyste tedy hledali poctivou českou kosmetiku, koukněte na www.angrybeards.cz, případně klukům napište, rádi se vším poradí.

Související témata: Angry Beards , kosmetika , vousy