18. srpna 2022 13:58
Klára Kotábová

Blog: Líčení spadlých víček

Mám je od nepaměti a vyzkoušela jsem už stovky postupů, jak si oči nalíčit tak, aby víčka vypadala zvednutá. Jak si pomoci, když vám příroda kočičí oči zkrátka nenadělila?

Existuje mnoho teorií o tom, jak si upravit oči, když k vám příroda moc štědrá nebyla a opravdu nechcete vypadat jako přísná učitelka, které spolu s víčky padají také koutky rtů, protože příroda a gravitace jsou zkrátka neúprosné parťačky, které nikomu nic zadarmo nedarují. I když Marilyn Monroe nebo Sophia Loren u nich možná měly protekci, co si budeme nalhávat.

Dlouho jsem se snažila vymyslet způsob, jak se líčit, abych nevypadala, jako že nemám oči, a nakonec jsem na to přišla. Stačí mít dobrý základ, tedy kvalitní liftingový oční krém, světlou paletku stínů a rezignovat na styl rozmazaných očí, který je v pravidelných intervalech tak in, neb má evokovat, že jsem propařila noc.

To mi asi nikdo moc věřit nebude, nemá cenu věnovat hodiny a hodiny přípravě make-upu, který nakonec půjde proti mým snahám vypadat skvěle, svěže a mladě, protože mi zvýrazní přesně to, co chci, aby zůstalo skryto. Tedy to, že mám zapadlé oči s kožním převisem.

Pokud chcete nad přírodou jednou provždy vyhrát, zkuste si pořídit kvalitní přípravky, které veškerou „špinavou práci“ odvedou za vás i plastického chirurga. A začněte sérem Fermeté od Orlane. Liftingový gel na oční kontury nabízí mimořádně účinnou péči inspirovanou dermatologicko-estetickými technikami. S velkým úspěchem si dokáže poradit se všemi příčinami a náznaky ochabování očních víček. Poskytuje kompletní lifting očních kontur a omlazuje pohled. Váš pohled bude smyslný a zářivý. Liftingová oční péče má lehkou gelovou texturu. Mikrosíť proteinů extrahovaných ze sladké mandle v kombinaci se semínky lipnice posiluje buněčný tonus.

Krok číslo dvě plus produkty, které zkrátka musíte mít: Rozjasňující pečující štětec na oční kontury Highlight Care Brush bezprostředně po použití odstraní kruhy pod očima i jakékoliv další známky únavy. Ono totiž platí, že když si rozzáříte spodní část oka, bude eliminována tmavá rýha na horním víčku. Highlight Care Brush rozzáří pleť a rozostří jemné linky a drobné nedokonalosti v okolí očí. Jsou v něm obsaženy zjemňující, drenážní a čisticí aktivní látky. S jeho pomocí docílíte dokonale mladistvého pohledu. Dodá pleti okamžitý jas a osvěží celkový vzhled. Maskérka celebrit Agostina Lombardo se o rozjasňujícím štětci vyjádřila takto: „Je fantastický! Zbožňuju jeho jemnou texturu i to, jak báječně umí rozzářit pleť a dodat jí přesně to správné množství lesku. Z dřívějška mám zkušenosti s mnoha podobnými produkty, ale tohle je můj jednoznačný favorit! Vypadáte díky němu skutečně odpočatě a svěže po celý den. Abych byla konkrétní, ze známých osobností jsem s ním líčila třeba Annu Gunn na nominaci Emmy, Elizabeth McGovern na nominaci Emmy a Kristen Bauer.“ Dekorativní pečující kosmetika Orlane zahrnuje širokou škálu jedinečných kolekcí rtěnek, podkladových make-upů, kompaktních pudrů a tónovacích hydratačních krémů, které nejen podtrhnou krásu pleti, ale také ji ošetří. Ve vašem neceséru by neměla chybět ani pečující řasenka a nezbytný rozjasňující pečující štětec na oční kontury. Kosmetická značka Orlane je průkopníkem v péči o pleť a boji proti stárnutí. Při výrobě svých produktů se již tradičně inspiruje nejnovějšími lékařskými objevy a využívá moderní technologie.

Pak už stačí bronzer nanesený na správná místa, dobře zvolená linka, stín bez lesku ve vnějším víčku, vytažený směrem vzhůru – a slibuju vám, že stejně jako já budete nejkrásnější.