22. listopadu 2021 23:54

5 typů lidí ve fitku, které všichni známe

Někteří lidé ve fitku tě dokážou naštvat, někteří zase rozesmát a někteří ti možná i poradí, i když to nebudete chtít. Pojďme se dnes podívat na typy lidí ve fitku, které každý z nás zná a kteří se objeví v každém fitku.

Ten, který to do sebe před tréninkem vždy sype

Tak toho rozhodně znáte, že! Člověk, co si sedne na baru a začne na trénink vařit lektvar na lepší pumpu, sílu a vytrvalost. Barva tohoto lektvaru se pokaždé zdá být velmi zvláštní, chuť soudě podle rychlosti vypití nejspíš ne moc dobrá, ale podle jeho namotivovanosti do tréninku je tento lektvar funkční až až. Co takhle používat nakopávače a pre workouty, které opravdu fungují, a raději si je v klidu vychutnat? Vyberte si to nejlepší na gymtime, kde jsou jen vybrané a kvalitní produkty od sportovců pro sportovce.

Ten, který potřebuje být vždy slyšet

O této kategorií lidí lze říct mnoho věcí. Rozhodně se ale o nich nedá říct, že mají hlásek jako konipásek. Člověk si nasadí sluchátka, přesto ale slyší, že dali PR na mrtvý tah a co za nový nakopávač teď mají a v neposlední řadě i jejich životní příběh, který je vždy velmi dojemný. V tuto chvíli doporučujeme radši z fitka pryč – sluchátka s blokací hluku nepomůžou – ověřeno.

Ten, který rozdává každému rady, i když je nikdo nechce

Hele,mladej, bereš BCAA? Ne? A to je ta chyba! … Všeznalci jsou velmi vlezlí a známí pro své výborné komunikační vlastnosti, kterým nikdo nemůže uniknout. Ani váš pohled bez zájmu je neodradí, dokud nezanalyzují celý váš trénink a doplňky stravy. Velmi zajímavé je to, že z toho nikdy nevyjdete dobře. Ba naopak se většině lidí vždy vyčte celá jejich příprava a postupy, samozřejmě se nevynechá jejich styl cvičení, který je od základů špatně. Nenechte si zkazit den a raději běžte na gymtime.cz pro pořádné rady, které pomůžou.

Ten, který nikdy necvičí nohy

Chlap jako hora, na kterého by se člověk pomalu bál promluvit. Jakmile ale sjedeme pohledem dolů, nemůžeme si nevšimnout jeho nohou, které vypadají jako nožky novorozeného kuřátka. Tihle lidé jsou ale poslední dobou velmi chytří a snaží se tento nedostatek v podobě „leg-day je zbytečný“ zakrýt volnými tepláky. Bohužel je ale po týdnu odhalíme, jelikož jejich split je vždy jen o prsou, ramenou, zádech a rukách. Jestli i vy patříte mezi lidi, co buďto nohy netrénují, nebo je máte geneticky slabší, oblečte se do tepláků, ať to nikdo nevidí.

Selfie král

Jak se říká – to nejlepší na konec. Selfie králové jsou vždy nádherně oblečení a mají to nejlepší a nejnovější vybavení do fitka. Jejich dalším poznávacím prvkem je to, že po každé sérii vezmou telefon a hledají to nejlepší světlo ve fitku, aby se mohli vyfotit. Na sociálních sítích vidíme z celých dvou hodin tréninku (focení) jen tu jednu, dokonalou a úžasnou fotku, kterou se tak usilovně snažili vyfotit. Zdají se být neškodní, ale problém nastane v tu chvíli, když jedeme stejnou partii a stroj, na který bychom chtěli jít, je zabraný na jednu hodinu.