20. srpna 2021 18:02

5 dobrých důvodů, proč si pořídit tablet

Pravděpodobně jste si tento článek otevřeli na svém mobilu. Zkuste si ale představit, že držíte v ruce zbrusu nový lesklý tablet a užíváte si rozměry obrazovky, která zvládá mnohem více, než jen nekonečné scrollování na sociálních sítích a nákupy na e-shopech. Společnost Lenovo přichází na český trh s výkonnou novinkou v podobě Yoga Tab 13 – tabletem, který zábavu v domácnosti posouvá na novou úroveň.

1. Pohodlnější ranní rituál

Přiznejme si to. Tablet je zkrátka přenosnější a lépe se přizpůsobí prostředí, ve kterém ho používáte. Pro čerstvý přehled zpráv z pohodlí postele je notebook příliš těžkopádný, o chvilkách v koupelně ani nemluvě. Obrazovka telefonu je naopak moc malá a neobsáhne vše, co byste chtěli. Sáhněte po Lenovo Yoga Tab 13, který díky integrovanému stojánku zabere jen minimum prostoru na nočním stolku, nebo ho zavěste v koupelně za háček s ručníky, zatímco si poslechnete v zprávy nebo oblíbená videa.

2. Recepty i počasí na jeden povel

Mít asistenta je fajn věc, o to víc, když je z Googlu. Až budete příště míchat těsto na ranní lívance, nechte si telefon v bezpečné vzdálenosti a řekněte si o recept Lenovo Yoga Tab 13 s hlasovým Google asistentem. Přesné množství ingrediencí budete znát hned, a navíc bez obvykle ušpiněného displeje po marných pokusech odemčení zařízení umazanou rukou. Stejně tak jednoduše se dozvíte, jaké vás čeká počasí.

3. Pomocník doma, v práci a na cestách 24/7

Svou domácí kancelář můžete obohatit o praktický displej tabletu, který připojíte přes mini HDMI. Nebojte, redukce je součástí balení! V praxi to znamená jednodušší správu otevřených oken a záložek, které můžete dle libosti jedním tahem přesouvat. U video konferencí rozhodně oceníte možnost přesunout se na pohovku, nebo rovnou ven a trochu se u volání protáhnout. Kvalitní zvuk zajistí série čtyř JBL reproduktorů.

4. Překvapivá powerbanka

Pokud jste věčně bez energie, tak Lenovo Yoga Tab 13 ji bude mít za vás za oba. Tablet vydrží až 12 hodin s nabitím z nuly na sto během pár minut díky 30 W rychlé nabíječce. Navíc jestli šťáva dochází i vašemu telefonu stačí ho připojit a máte vystaráno.

5. Jedno výchozí zařízení pro filmy i hry

Možná vás to překvapí, ale novodobé tablety zvládnou i nejnovější AAA herní tituly s náročnou grafikou. Lenovo Yoga Tab 13 můžete umístit téměř kdekoliv a bezdrátově připojit i herní ovladač. Pokud nejste na hry, rozhodně vás potěší výbava tabletu pro streamování Netflixu v HD.

TIP na závěr: Rádi kreslíte a píšete tužkou? Pak byste neměli zapomenout na Lenovo Precision Pen 2, které Yoga Tab 13 podporuje. Načrtněte si cokoliv vás zrovna napadne, nebo si zapisujte poznámky během meetingu.

Novinka Lenovo Yoga Tab 13 bude dostupný na českém trhu během srpna 2021 za cenu od 18 999 Kč.

www.lenovo.com