návrat zpět
Co hledáte?
Smazat

reklama

reklama

Autor: profimedia.cz
Kultura

Na panáka s...

Vydáno: 13.12.2019
I novináři mají právo na své sny. V mém případě se jedná o sen v podobě jednoho panáka, možná i láhve s lidmi, kteří ovlivnili, případně ovlivňují můj život. Pokud bych jim během pití mohl položit jedinou otázku, reagoval bych následovně.

OZZY OSBOURNE: Na koncertním videu k albu 13 je záběr, jak před začátkem šlape na rotopedu. Jedná se o standardní proceduru, nebo splněné přání režiséra?

BOB DYLAN: Přebral by si někdy Nobelovu cenu za literaturu, kdyby součástí jeho turné nebyly dva koncerty ve Stockholmu?

AMY WINEHOUSE: Jak moc pravdivý je text kapely Kabát, že v pekle sudy válej, z kotle pára stoupá?

BILLIE JOE ARMSTRONG: Jak reagoval na zjištění, že jeho skladbou American Idiot věnovanou prezidentovi G. W. Bushovi, chtěli Angličané vítat rovněž Donalda Trumpa?

STEVE HARRIS: Tuší, že řízný bek Tomáš Řepka, kterého musel obdivovat v klubu svého srdce West Ham United, právě kroutí basu za internetové hanobení své ex?

LEMMY KILMISTER: Jaké to je, celý život nevystřízlivět?

MADONNA: Jaká byla její první reakce na tvrzení exmanžela Guye Ritchieho, že jejich manželství bylo jako telenovela, ve které žil dost dlouho?

BRITNEY SPEARS: Myslela to s prvním sexem až po svatbě někdy vážně?

THE EDGE: Nechce vydat další sólovou desku a vystoupit z Bonova stínu?

ROBERT TRUJILLO: Neříká si po osmnácti letech v Metallice, která strávil po boku Jamese Hetfielda, že jeho předchozí zaměstnavatel Ozzy Osbourne byl bezkonfliktní, mírumilovný jedinec?

(Hitparáda 20 top alb 21. století vychází v dvojčísle Playboye)

Související témata: hudba , muzika , osobnost , otázka , hitparáda , Playboy 01-02/20