Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět
Co hledáte?
Smazat
Reklama
Jenny Joey Jensiblack
Jenny Joey Jensiblack Autor: archiv Jenny Joey Jensiblack
Kultura

Kapela snů Jenny Joey Jensiblack

Vydáno: 18.03.2019
Přestože k bicím jaksi automaticky přiřazujeme muže, existují zdatné výjimky potvrzující pravidlo. Ostatně, v TOP 100 nejlepších bubeníků všech dob magazínu Rolling Stone figurují hned tři hráčky na bicí nástroje – Meg White, Janet Weiss a Sheila E. A což teprve, až si kolegové z Rolling Stone poslechnou Toxic People a jejich novou akvizici, dvacetiletou sexy bubenici Jenny Čermákovou, mezi fanoušky hodně tvrdého rocku známou jako Jenny Joey Jensiblack.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Jenny Joey Jensiblack
Jenny Joey Jensiblack

Kytara: Jacky Vincent

Vzhledem k tomu, že miluji technická sóla na kytaru, nebylo co řešit. Jacky Vincent, který ještě před časem hrál v kapele Falling in Reverse, je, co se sweepu a tappingu týče, úplný blázen. Mám ráda jeho styl hraní, občas si pouštím jeho sóla na YouTube a pokaždé mi naskakuje husí kůže!

Baskytara: Fieldy

Rytmickou sekci by mi doplňoval Reginald Arvizu známý pod jménem Fieldy z mémoc oblíbené kapely Korn. Jeho basa je bezkonkurenční, určuje sound celé kapely. Ostatně, basa je k tomu předurčena. Když někdo vznese dotaz, k čemu basa v kapele vůbec je, netuším, jestli se mám smát, nebo brečet. Za mě je to jasný! Není spodek, nehraje to! Hotovo!

Reginald "Fieldy" Arvizu
Reginald "Fieldy" Arvizu
profimedia.cz

Zpěv: Corey Taylor

Zatímco v případě kytaristy a basisty jsem měla okamžitě jasno, s postem zpěváka mám krapet problém. Favoritů je totiž docela dost. Koho vybrat? Nakonec bych do své kapely asi vzala Coreye Taylora z kapely Slipknot. Má zajímavou barvu hlasu, se kterým si dělá, co chce. Navíc skvěle zvládá roli frontmana, dokáže vytočit fanoušky do šílených otáček. Možná by mě zastínil, ale v tomto případě bych s tím neměla problém.

Bubeník č. 2: Aaron Kitcher

Není nic strašnějšího než zklamané publikum. Proto bych v případě vyprodaného koncertu a vlastní náhlé indispozice zavolala Aarona Kitchera z kapely Infant Annihilator. Další magor, jehož styl hraní nemá žádné hranice. Snad jako kdyby přiletěl odněkud z vesmíru. Neměl by to sice snadné, ale věřím, že by mě dokázal plnohodnotně nahradit.

Jenny Joey Jensiblack
Jenny Joey Jensiblack
archiv JJJ
Související témata: Jenny Joey Jenisblack , muzika , kapela snů
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama