Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět
Co hledáte?
Smazat
Reklama
Hra o trůny
Hra o trůny Autor: HBO
Kultura

Hra o trůny: Když hovoří fakta...

Vydáno: 25.03.2019
Přestože seriál Hra o trůny dvakrát nemusím, chybí mi v něm totiž hlášky, souhlasím s tím, že pokud hovoří fakta, i bohové mlčí. A fakta mluví v tomto případě srozumitelnou řečí.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Před zhruba třemi lety rozhodovalo 779 herců, 365 producentů a 286 hollywoodských režisérů o nejoblíbenějším seriálu všech dob. Magazín The Hollywood Reporter shromáždil, vyhodnotil a sestavil žebříček. Seriál Hra o trůny se umístil v konkurenci počinů, jako Dva a půl chlapa, Dr. House, Jak jsem poznal vaši matku, Dexter, Teorie velkého třesku či Sopranovi, na čtvrtém místě, lépe si vedli pouze Přátelé, Perníkový táta a Akta X.

Hra o trůny rovněž vévodí nejsledovanějším televizním seriálům s největším rozpočtem. Pravda, začínalo se pozvolna s „pouhými“ pěti miliony dolarů za epizodu, v současné době jsme na dvojnásobku. Kupodivu, ani herci seriálu nefigurují mezi nejlépe placenými seriálovými hvězdami, ale na nouzi si Peter Dinklage, Kit Harington či Emilia Clarke nejspíš nemohou stěžovat.

(Článek Kdo usedne na železný trůn? vychází v dubnovém čísle Playboye)

Související témata: Playboy 04/19 , televize , seriál , Hra o trůny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama