Titulku zářijového vydání obsadila Natali, která od dětství miluje Pocahontas. A to byla i výzva pro náš štáb, který jí umožnil se do svého idolu vtělit na překrásném Kypru. V exkluzivním rozhovoru mluví nejen otevřeně o sexu v pozdějším věku naše nejúspěšnější modelka Pavlína Pořízková. O svém vztahu k pikantním pokrmům ve 20 otázkách vypráví modrátor nejpálivější talk show českého internetu Mr. Kubelík. V reportáži jsme byli přímými svědky, když Richard Krajčo oddává. Playboy vzpomíná na ikonického Karla Lagerfelda, radí s módou i stylem. Najdete zde i nové technologie, luxusní automobily, pravidla správného grilování a nedílnou samozřejmostí jsou i krásné ženy na odvážných snímcích...
Celkový prodej jeho alb překročil dávno hranici 100 milionů kusů, z toho „vlasteneckých“ desek Born in the USA (1984) a Born to Run (1975) se jen v USA prodalo přes 65 milionů. K tomu má Bruce Springsteen dva Zlaté glóby a Oscara za titulní skladbu k filmu Philadelphia.
Jeho pozice The Bosse byla a zůstává natolik silná, že si mohl v roce 1984 dovolit zakázat prezidentu Ronaldu Reaganovi použití skladby Born in the USA v prezidentské předvolební kampani. Ostatně, Springsteen upírá svůj politický pohled, jako řada umělců, spíš doleva k demokratům. Zatímco s Johnem Kerrym mu to v roce 2004 ještě nevyšlo, u Baracka Obamy slavil o čtyři roky později úspěch. Také za to se mu dostalo před dvěma lety z jeho rukou Prezidentské medaile svobody.
Bruce Springsteen však přízeň politiků nepotřebuje. Vystačí si sám. Ačkoli jeho studiová alba snesou ta nejpřísnější kritéria, je velmistrem živého hraní. Před šesti lety jsem měl to štěstí být jedním z více než dvaceti tisíc šťastlivců, kteří se dostali na jeho pražský koncert. Takřka tři a půl hodny totálního hudebního nasazení, příval nekončící energie. Prostě The Boss se vším všudy.
(Článek Bruce Springsteen: Američan, kterého nelze přeslechnout, čtěte v listopadovém Playboyi)