3. února 2025 15:01

Kanye West a jeho žena se postarali o skandál na Grammy. Bianca Censori byla zcela nahá

Nedělní předávání cen Grammy v Los Angeles se pochopitelně neobešlo bez hvězdného skandálu. Tento ročník se o něj postarali Kanye West se svou manželkou Biancou Censori, kteří na sebe upoutali veškerou pozornost. Jenže tentokrát jejich módní (ne)volba možná zašla až příliš daleko. Bianca byla zcela nahá.

Kanye West a Bianca Censori vstoupili na červený koberec při slavnostní události předávání cen Grammy ve vkusném černém outfitu. Na první pohled nic extra. Ale jen do chvíle, než australská modelka odhodila dlouhý kabát a zůstala stát v naprosto průhledných šatech, pod kterými nebylo zhola nic. Žádné spodní prádlo, jen odvážná sebejistota a drzost.

Velmi explicitní model nápadně připomínal obal Kanyeho hudebního alba Vultures 1 z roku 2024, kde je jeho žena vyobrazena ve velmi podobné póze. Ať už to byla jen náhoda, nebo záměrný marketingový tah, všichni přítomní zůstali v naprostém šoku.

Policie v akci

Podle zahraničních zdrojů se pořadatelé rozhodli okamžitě zakročit. Policie údajně pár vyvedla ještě před začátkem hlavního ceremoniálu. Kontroverzní manželé si tak slavnostní večer užili maximálně z dálky, pokud tedy vůbec.

Zatímco rapper se svou ženou poutali pozornost zejména výstředním přístupem k módě, opravdovými hvězdami večera byli jiní. Album roku získala Beyoncé za svou desku Cowboy Carter a stala se tak první černošskou umělkyní 21. století, která tuto prestižní cenu obdržela.

Kendrick Lamar si poté odnesl ocenění za nahrávku roku i píseň roku se singlem Not Like Us, přičemž se jedná teprve o druhou rapovou skladbu v historii, která v této kategorii zvítězila.

Kanye West, který se v minulosti s Grammy často ocital v rozporu, se letos dočkal nominace v kategorii nejlepší rapové písně, ale nakonec odešel s prázdnou.

A co jeho manželka Bianca? Ta si může být jistá jedním – její šokující outfit bude ještě dlouho jedním z nejdiskutovanějších momentů večera. Ať už se na to díváme jako na drzou módní volbu nebo jen další formu provokace, jedno je jisté. Kanye a Bianca si znovu ukradli svůj kus slávy.

Na titulní straně lednového čísla je okouzlující Denisa Gudelj:

Sdílejte článek
Štítky Kanye West hudba celebrity oděv Grammy Award Beyoncé Knowles Kendrick Lamar Bianca Censori umění a zábava umění, kultura, zábava a média společenská rubrika Vultures 1 Not Like Us