1. září 2022 20:21

Všechno bylo fajn...

...říká o focení pictorialu, kterého se chopila fotografka Anna Koniaeva, zářijová Playmate Simona Pišlová. Jak dál uvádí, během focení cítila dokonalé souznění a všechno si užila. Přitom začátek byl docela trnitý, nakonec ale Simona prozíravě usoudila, že na ní asi něco bude.

Playboy: Nabídka vás nejdřív šokovala, pak přišlo váhání. Čím to?
Simona:
Je pravda, že hned na začátku jsem si řekla, že se na Playboy prostě necítím a fotit by se měly spíš mladé holky.

Playboy: Konzultovala jste s někým nabídku?
Simona:
Nejdřív jsem rozhodnutí přehodila na partnera, který focení smetl kategoricky ze stolu. Druhý den ale přišel s tím, že se vlastně jedná o lichotku a výzvu v jednom, protože být Playmate je pocta. Takže jsem se rozhodla nikam se sice necpat a případnou druhou nabídku přijmout. Věřím na osud, co se stát mělo, stalo se. Každopádně, teď už můžu prozradit, že v den, kdy jsem odjížděla fotit, jsem se ptala sama sebe: Simono, proboha, co to vyvádíš?

Playboy: Podle fotek je zřejmé, že osud rozhodl správně...
Simona:
Počkejme s hodnocením ještě chvíli, na druhou stranu pictorial je venku a stejně se to nedá vrátit. Ale na to, že se nerada fotím a nepovažuji se totiž za moc fotogenickou, dopadly fotky skvěle. Je na okolí, jak se s tím srovná. Kdo nechce, nemusí se dívat.

Playboy: Jak moc jste typem člověka, který se zajímá o názor okolí?
Simona:
Nad věcmi docela hodně přemýšlím, ale když už se pro něco rozhodnu, jdu za svým cílem. Musím říct, že na mém rozhodnutí fotit pro Playboy, se hodně podepsal producent pictorialu Ján Bulka, o kterém je známo, že si umí vybrat. Nakonec jsem si řekla, že když mě přesvědčuje někdo, kdo má za sebou tolik úspěšných projektů, něco na mně asi bude.

Playboy: Na souhlasu se prý podepsal i exkluzivní Triumph Spitfire GT6, z čehož usuzuji, že máte k autům kladný vztah.
Simona:
Veterána vybral Jáno, pro mě je u aut nejdůležitější, aby jelo. Ale je pravda, že luxusní veterán dokonale zapadl do prostředí, ve kterém se fotilo.

Playboy: Jste klidná řidička, nebo máte nutkání několikrát denně někoho profackovat
Simona: Řídím od svých třiadvaceti, každý den sedím za volantem a považuji se za docela dobrého a zkušeného řidiče. Vadí mi naschvály, měla jsem dokonce tendenci je některým hodně bezohledným řidičům vracet, ale pak mě to přešlo. Nemá cenu se rozčilovat kvůli hlouposti jiných. Takže dávám pozor, snažím se předvídat…

Playboy: Existuje něco, co vás rozpálí doběla?
Simona:
Vztah některých lidí ke zvířatům. Mam dojem, že si na nich léčí své komplexy. Ne každý si bohužel uvědomuje, že zvířata vnímají bolest a radost úplně stejně jako lidé. Ráda bych zároveň poděkovala všem, kteří se snaží pomoci. Moc si jejich práce vážím, přispívám finančně, protože zatím nemám psychicky na to, vidět na vlastní oči utrpení, které zvířata zažívají. O to víc obdivuji všechny, kteří jsou v centru dění.

Playboy: Auta, tanec, focení… Co ještě vás baví?
Simona:
Strašně ráda šiju. V obchodě s látkami, kam chodím se sestrou, si připadám jako v ráji, vydržíme hodiny kochat se látkami, jedná se o neskutečný relax.

Playboy: Šít prý není vůbec jednoduché.
Simona:
Když mě něco baví, nepřijde mi to těžké. Proto zatím stále odkládám vstup do byznysu s látkami. Obávám se totiž toho, že pokud se ze zábavy stane povinnost, přestane mě to bavit. Zatím občas kamarádkám něco ušiju, dokonale si u toho odpočinu.

Playboy: Novým módní trendem se stalo pletení svetrů.
Simona:
To mě taky baví, ale šití je šití.

Playboy: Jste spíš konzervativní, nebo pořád hledáte nějaké nové výzvy?
Simona:
Raději dělám jednu věc na sto procent, než abych se snažila dělat něco jen proto, abych byla in. Vím, co chci, a jdu si za tím.

Playboy: Máte nějaký zlozvyk, nebo jste po všech stránkách dokonalá?
Simona:
Mám zlozvyky, vím o nich a snažím se pracovat na jejich odstranění. Zaměřuji se na vlastní osobnost, snažím se udělat sama ze sebe lepšího člověka. Snad se mi to povede.

Playboy: Co si budete hodně dlouho pamatovat z focení?
Simona:
To, že všechno od začátku do konce bylo fajn.