13. září 2021 23:18

Ve znamení Playmate III

Před rokem jsme na stránkách Playboye ukončili druhou část miniprofilů dvanácti držitelek hrdého titulu Playmate. V následujících dvanácti měsících jsme pak zažili například koronavirový lockdown nevídaných rozměrů, nástup vakcinace, exemplární trest českého fotbalisty za rasismus, olympiádu v Tokiu bez diváků. Pohled na další půltucet krásek proto může být sice slabou, přesto však účinnou náplastí.

Karolína Huvarová říjen 2020

Kdo by nechtěl být hokejistou provinčního, nepochybně kvalitního amerického celku Carolina Thunderbirds, chtělo by se říct při pohledu na dokonalé křivky říjnové Playmate. Půvabná bruneta se totiž stala jako historicky první Evropanka kondičním koučem hokejistů zmiňovaného klubu. A protože nejen sportem živ je člověk, vystudovala Karolína zároveň American University Washington College of Law, obor imigrační právo. Je proto snadno pochopitelné, že v okamžiku, kdy zatoužila pro prezentaci svého těla i duše na stránkách Playboye, nebylo co řešit. Fotilo se ve spolupráci s fitness značkou Nebbia na terase 27. patra jistého pražského mrakodrapu a dopadlo to skvěle.

Dicapria Dea listopad 2020

Exotická kráska z Mnichova se rozhodla pro poněkud netradiční formát vlastní modelingové dráhy. Do USA totiž modelka vyrazila až po absolvování studia umění a projektového managementu. Po ukončení americké mise se vrátila do rodného města a brzy získala angažmá v televizi. Kromě toho je Dicapria spontánní mladá dívka milující dobrodružství, která nemá problém sdělovat face to face i nepříjemná fakta. Po zisku titulu české Playmate začala vážně dumat nad tím, zdali nepřišel čas zvolnit tempo a usadit se.

Micaela Schäfer + Stella Schulz prosinec 2020

V posledním čísle loňského roku se prezentovaly hned dvě Playmate, obě z Německa. Zatímco úspěšná dýdžejka Micaela, těšící se postavení nejpopulárnější neoděné modelky rodné země, zahájila modelingovou dráhu prostřednictvím účasti v populární televizní show Příští modelka, Stella přesvědčovala v čase svých začátků matky na YouTube o tom, že mateřství nerovná se konci ztráty sex-appealu. Obě dámy se setkaly při natáčení televizního pořadu, během kterého se shodly na tom, že společné focení pro český Playboy bude jen ku prospěchu věci. Známý fotograf Tobias Dörer pracoval s Micaelou a Stellou na luxusním hausbotu poblíž Berlína.

Yoli Lara leden–únor 2021

První Playmate letošního turbulentního roku se stala kráska z Portorika, která se rozhodla vyměnit blahobyt a luxus v USA za návrat do vlasti s cílem pomoci zmírnit v maximální možné míře následky přírodní katastrofy. Ani v Portoriku její aktivity neunikly pozornosti amerického Playboye, za několik měsíců se mohla Yoli pyšnit rovněž titulem české Playmate.

Irene Major březen 2021

Nejspíš poprvé se stala Playmate matka osmi dětí, které se svým manželem vychovává v prostorách neogotického hradu v anglickém panství Ingres. Hrad se 47 pokoji dal postavit v roce 1833 londýnský konšel a vydavatel James Harmer. Jak rodačka z Kamerunu prozradila v rozhovoru pro server Playboye, těhotenské oblečení nevede, k běžnému šatníku se vrací několik dnů po porodu. Nedělá žádná silová cvičení, pro udržení figury jí stačí jednoduché cviky na protahování. Z pozice veganky učiní občas výjimku ve prospěch kaviáru nebo narozeninového dortu. Oblíbeným jídlem jsou směsi salátů vlastní produkce a kus Francouzky nikdy neřekne „ne“ čerstvě upečené bagetě.