14. července 2020 20:40

Ve znamení Playmate I

Jak praví praxí nesčetněkrát prověřené přísloví, je opakování matkou moudrosti. A pokud je předmětem opakování tucet playmate uplynulých dvanácti měsíců, platí pravidlo dvojnásob. Jako první jsou na řadě krásky z období červenec–prosinec 2019.

Lady Dee: fantazii se meze nekladou

Playmate červencového vydání se stala úspěšná česká pornohvězda globálního významu Lady Dee. Zisk titulu oslavila originálně, a to prostřednictvím křtu odlitku vlastní vaginy. Přestože, jak přiznala, práce na odlitku pracovního nástroje byla docela příjemná, sex přináší vzhledem k možnosti prokázat vlastní akčnost přece jen mnohem větší prožitek. Jak dále pravila Lady Dee, pokud někoho baví sexuální panna víc než živé tělo, jedná se o jeho volbu. A za vůbec nejlepší variantu považuje sledování erotického videa s Lady Dee v hlavní roli a následnou ejakulaci prostřednictvím odlitku její vaginy.

Ela Korczowska: podobnost čistě náhodná

Za srpnovou playmate byla vybrána polská královna krásy 2005. O její cudnosti vypovídá skutečnost, že před objektivem fotografa magazínu Playboy stanula po dlouhých deseti letech. Focení si však dokonale užila, jako exteriér posloužila egyptská poušť. Podobnost s filmem Milion let před Kristem s Rachel Welch v hlavní roli je prý v tomto případě čistě náhodná.

Ester Dohnalová: peníze jsou od toho, aby se utrácely

Pár let před focením pro Playboy to dívka měsíce září v rodné Moravské Třebové zabalila a vyrazila do Anglie. Na ostrovech se prosadila v jisté televizní show, srdce diváků si získala jako Dee. Jinak je Ester hodnou dcerou, milující matkou a dobrou kolegyní. Považuje se za ženu mnoha křivek a velkého srdce věřící v lásku. Peníze jsou od toho, aby se utrácely, a pokud si něco usmyslí, jde za svým cílem, protože nic není nemožné.

Angii: dáma připravená přijímat výzvy

Stejně jako Ester vsadila i říjnová playmate na předchozí pobyt na půdě hrdého Albionu. Průběh focení si pochvalovala, neboť se sešly tři subjekty, které měly zájem na co nejlepším výsledku. Kompromisy proto rodačce ze severomoravského Bruntálu nečinily problém. Podle svých slov řeší některé věci ve svém životě bez konzultace s okolím, jindy nemá problém s tím nechat si poradit. Pokud však učiní konečné rozhodnutí, nenechá se zviklat, neboť ráda riskuje v mezích zákona a zdravého rozumu.

Micaela Schäfer: po boku Julie Roberts

Titulek je pravdivý, listopadová playmate, půvabná dcera brazilského otce a německé matky, si skutečně zahrála s držitelkou Oscara Julií Roberts a jejím bratrem Erikem. Kromě toho má Micaela, mimo jiné nejpopulárnější erotická modelka Německa, bradavky ve tvaru srdíčka a je ambasadorkou největšího erotického veletrhu Venus.

Alyssa Marie Reinhart: cowgirl

Poslední playmate loňského roku se stala půvabná rodačka z Austrálie, která se však považuje za obyvatelku Kalifornie se vším všudy. Výčet jejích zálib je velmi zajímavý – kocour Ernest, cestování, restaurace, exotická jídla, pláže Malibu, túry v Griffithově parku a tanec v klubech západního Hollywoodu. Ideální večerní program pak představuje sledování hororu.