29. listopadu 2021 20:00

Sharlota se snaží dát každému šanci...

Půvabná potetovaná blondýna jede bomby. Na konci loňského roku vydala rapové album Sextape a zahrála si striptérku ve filmu Ubal a zmiz. A hlavně nafotila pro prosincový Playboy pictorial o tom, jak se z dívky stává žena.

Playboy: Pokud byste na Českém slavíku dostala stejný prostor jako kolega Řezník, bylo by z toho stejně razantní vystoupení?
Sharlota:
Asi ne. Ale přemýšlela jsem o tom, jak bych využila časový prostor. Určitě bych se snažila ventilovat některé věci, které mi vadí.

Playboy: Měla jste pro případ zisku Českého slavíka připravenou řeč?
Sharlota:
Neměla, řešila bych to, jako ostatně všechny věci ve svém životě, spatra. Jsem totiž velmi spontánní člověk.

Playboy: Z vašeho tetování a výrazu tváře jsem usoudil, že asi budete děvče od rány, kterému není radno zkřížit cestu.
Sharlota:
Jsem mix citlivého a empatického člověka, kterého se dotýká spousta věcí, nicméně v okamžiku, kdy cítím, že se děje něco, co by se dít nemělo, nemám problém se hodně nahlas ozvat.

Playboy: Pokud vám někdo vadí, dáváte mu to hned najevo, nebo nejdřív dostane šanci a případná exploze přijde po čase?
Sharlota:
Každý má svého favorita, už na první dobrou cítí, jestli se jedná o jeho krevní skupinu. Chci, aby se lidé ke mně chovali tak, jako se chovám já k nim. Taky se mi stalo, že než někteří jedinci poznali, že jsem obyčejná holka, která chce jenom dělat to, co ji baví, nějakou dobu to trvalo. Na vytvoření definitivního názoru na cokoli a kohokoli potřebuji čas. Snažím se dát každému šanci, ale pokud zjistím, že to nemůže fungovat, neztrácím dál energii.

Playboy: Jsou hip-hop a rap žánry, které poskytují ideální platformu na to, vyřídit si s někým účty?
Sharlota:
Oba žánry nabízejí prostor vyjádřit věci tak, jak je člověk cítí, jak to je, nemusí se chodit kolem horké kaše.

Playboy: Pak asi nacházíte hodně zdrojů inspirace...
Sharlota:
Až do takové hloubky jsem o tom nepřemýšlela, prostě něco nějak cítím, tak to napíšu. Že by to ale někdy zašlo až tak daleko, abych si s někým prostřednictvím textů vyřizovala účty, to ne.

Playboy: Jak se vyrovnáváte s novou, řekl bych šílenou dobou, která se jeví jako nevyčerpatelná studnice témat?
Sharlota:
V době nástupu covidu jsem byla extrémně vypsaná, protože mi vycházela deska, na které jsem dělala tři roky. Těšila jsem se na to, jak všechno předám posluchačům, což mi nakonec bylo odepřeno.

Playboy: Potkáváte hodně idiotů s kapacitou omezenou, o kterých zpíváte?
Sharlota:
Na tento druh člověka narazíte v každé branži, srážka s idiotem hrozí každý den.

Playboy: Rap, crossfit, tetování, film, focení, máte strašně velký rozptyl. Je něco, co všechny aktivity spojuje?
Sharlota:
Před časem jsem o tom přemýšlela a jsem hodně ráda, že jsem si život nastavila do módu volnosti. Spousta lidí se totiž omezuje na jednu aktivitu, zatímco u mě to funguje odmalička tak, že když se pro něco nadchnu, jdu do toho a neřeším, jestli na to mám, nemám… Všechno, co dělám, přináší zkušenosti, zážitky…

Playboy: Tetujete se proto, abyste, podle vašich slov, skryla nedokonalost těla. Já jsem žádnou nenašel, můžete mi prozradit, na kterou část těla se mám zaměřit?
Sharlota:
Řekla bych, že každá žena bojuje se sebeláskou víc než muži. Proto vím, že nic není tak dobré, aby to nemohlo být ještě lepší. Tetování navíc lidem ukazuje, kdo jsem, jaká je moje osobnost, pomáhá mi zvyšovat sebevědomí.

Playboy: Kdybych se vás zeptal, proč máte konkrétní tetování na konkrétním místě, byla byste schopna mi odpovědět, nebo nemá cenu v tom hledat logiku?
Sharlota:
Každé tetování na mém těle má smysl. Někdo má rád okamžitě srozumitelné celky, zatímco já bych svůj styl charakterizovala jako „roztroušený“ a kontroverzní.

Playboy: Vaše tělo ale nabízí omezený tetovací prostor, každé tetování proto budete muset stále víc zvažovat.
Sharlota:
Mám na svém těle to, co chci. A když dojde tetovací plocha, určitě si najdu jiný prostor pro sebevyjádření.

Playboy: Hrála jste ve filmu, fotila pro Playboy, zkuste srovnat. Objektiv, nebo kamera?
Sharlota:
Na objektiv jsem zvyklá odmalička, větší a těžší výzvu proto představovala určitě kamera. Na druhou stranu mi focení přineslo větší prostor ve smyslu, jak to všechno zabalit, aby to bylo krásné. Povedlo se!

Playboy: Vaše kolegyně Cardi B oznámila druhé těhotenství fotkami, na kterých je nahá. Neláká vás jít v jejích stopách?
Sharlota:
Je to věc každého. Ale určitě, až budu mít jednou těhotenské fotky, udělám všechno pro to, aby to bylo hezké, zajímavé a hlavně se mi to líbilo.

Podívejte se také na Image video a Behind the Scenes.