15. srpna 2018 14:04
Jan Kratochvíl

Playmate a pictorialy zářijového vydání

Playmate a pictorialy zářijového vydání

Hudba, bazén buldok…

...a také příznivý vztah ke všemu, co dělá život ještě příjemnějším. Stěžejní postava prvního pictorialu, americká kráska Sarah Stephens, se baví životem a nemá sebemenší problém podělit se o své ladné křivky s čtenáři Playboye.

Když nemůže, tak přidá

V tomto případě je řeč o zářijové Playmate Anetě Novotné, kterou od lásky k pohybu neodradilo ani několik zlomenin. Dlouhým během si čistí hlavu. Fitness pro ni představuje celoživotní lásku, která Anetu „krmí“ dobrou energií, zlepšuje náladu a dává možnost překonávat samu sebe. A proč vlastně využila možnosti stát se Playmate? Protože sportovní holky umějí být zatraceně sexy a je škoda to neukázat! 100% souhlas!!!

Ani minutu nazmar

Pro britskou modelku, bývalou hostesku v ringu MMA a Bunny Bexie Williams platí: Vším, čím jsem byla, byla jsem ráda, a do budoucna tomu nebude jinak. Ráda cvičí v posilovně, surfuje, věnuje se pole dancingu a slunci. A také přátelům a svým štěňatům. Sní o stěhování na Bali, nicméně nepohrdne ani ostrovy ve Francouzské Polynésii.

Se švihadlem, dívka až do Playboye doskáče

Opravdu nevšední pictorial se zrodil u příležitosti účasti Playboye na Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Jeho hlavní hrdinka CH. EVA je obyčejná holka, která má ráda dobrou módu, zábavu, sport. V v případě uspokojení chuťových buněk se nebrání chobotnici, žabím stehýnkům, ale ani banánu. A ráda skáče přes švihadlo. Podle stavu těla asi skáče hodně často. Jen tak dál!