22. července 2018 23:36

Playmate a pictorialy srpnového vydání

Playmate a pictorialy srpnového vydání

Justyna na vrcholu pyramidy

Pro Justynu Zdolinskou, dívku ze sousedního Polska žijící v Anglii, představuje pohyb před objektivem stěžejní náplň života. Přesvědčit se o tom mohli a mohou prostřednictvím jejích fotografií ve stylu glamour, fashion či beauty čtenáři v Polsku, Anglii i v USA. Po letech tvrdé práce vystoupila studentka cestovního ruchu a spolumajitelka společnosti Miss Lashes na pomyslný vrchol pyramidy v podobě nafocení pictorialu pro Playboy.

Konec pochybností

Pokud dorazí krajanka věhlasných supermodelek, jakými jsou Gisele Bündchen či Adriana Lima, do Prahy kvůli nafocení pictorialu pro český Playboy, hovoří to za všechny komentáře. Úkolu vytvořit z Luny Carazon playmate srpnového čísla se zhostil s mistrovstvím sobě vlastním fotograf Martin Buček. „Po čase pochybností jsem dospěla do stadia, kdy jsem se rozhodla, že nebudu měnit nic na svém tělen ebo osobnosti. A vyplatilo se to. Dostala jsem možnost být v nejprestižnějším pánském časopise na světě,“ konstatovala vyslankyně země krásných dívek a žen, kávy a svíjejícího se fotbalisty Neymara.

Elisa a ostrov donů

Sicílii, jinak malebný italský ostrov, „proslavila“ především mafie. Pravda, pokračovatelé odkazu dona Corleoneho už nejsou tím, čím bývali, ale podnikat na ostrově bez jejich svolení se stále nedoporučuje. Přesto, nebo možná právě proto se rozhodla půvabná Pařížanka Elisa Meliani pro tuto destinaci. Jak to dopadlo, posuďte sami.

Podtržená jednička

Dvaadvacetiletá kráska ze Slovinska Jo Zornik se zabývá designem, zároveň se však nebrání žádným příležitostem a výzvám. Proto bez dlouhého váhání přijala nabídku fotografa Aleše Bravničara, se kterým zamířila na indonéský ostrov Flores. V této chvíli ještě netuším, jak dopadnou plány lublaňské divy spojené s hraním v seriálech, filmech, s designem či modelingem. S určitostí ale vím, že premiéra v Playboyi je podtržená jednička!