Playmate pictorialy červencového vydání

23. června 2022 14:40

V čísle 7/22 vás potěší...

Opravdu divá Bára…

„Kdopak tě zval? Vem si do dlaně růži. Sevři ji a krve pij. Tak pojď jenom dál. Obleč si moji kůži. Vysaj mě a použij,“ zpívá skupina Kabát ve skladbě Bára. Neví se, do jaké míry touží BÁRA, mimo jiné vicemistryně Evropy ve vzdušné akrobacii na šálách, po vysátí a použití ze strany Pepy Vojtka, její vášeň pro vodu, surfování a kitovaní je ovšem známa. Také proto fotila modelka svůj první velmi povedený pictorial pro Playboy v pražských Žlutých lázních.

Šílenství v mezích zákona…

Červencová Playmate na to šla postupně, nejdříve totiž ZURIÑE ASPIUNZA nafotila pro Playboy pictorial, na základě ohlasu se pak erotikou doslova nabitá Španělka stala Playmate. Realizací fotografií byla opět pověřena portugalská fotografka Ana Dias. Jak vidno z konečného výsledku pictorialu, který Zuriñu prezentuje jako mladou dámu propadlou adrenalinu na hraně šílenství v mezích zákona, ujala se Ana svěřeného úkolu s mistrovstvím sobě vlastním.

Rodná pláž nadevše…

Brazilka KELLY AMORIM je přes své mládí ostřílenou matadorkou Playboye, její pictorial se objevil v několika mezinárodních vydáních. Velkému obdivu se těší především její bezchybné sedací partie, o kterých se dokonce v její rodné zemi píší písničky. Glamour a bikini modelka z pobřežního města Recife miluje v první a posledním řadě písčité pláže zalité sluncem, které nevymění za žádnou jinou destinaci. Na rodném písku se umí maximálně uvolnit a jak vidno, výsledky stojí za to.