15. června 2018 12:29

Playmate a pictorialy červencového vydání

Playmate a pictorialy červencového vydání

Co je české, je opravdu moc hezké

Stavitelé původně atomového krytu na Václavském náměstí nemohli v dobách radostného budování rozvinuté socialistické společnosti tušit, že jednoho dne v něm bude sídlit jeden z nejprestižnějších evropských klubů Hot Peppers. A se stoprocentní jistotou vím, že při pouhé představě toho, že jako servírka bude v klubu pracovat Klára Havlíková, dívka z obálky třídního nepřítele jménem Playboy, by se soudruhům dělaly mžitky před očima.

Veď mě dál, cesto má

Zatímco její vrstevnice řešily vdavky a děti, červencová playmate Jenny Watwood razí zásadu, že kdo si počká, ten se dočká. Rodačka z Arizony, nejmladší ze sedmi dětí, se rozhodla vyplnit dobu čekání poznáváním nových destinací. A tak se dostalo i na Milán, modeling, nový jazyk a prostředí. A především je Jenny jasné, že není nadto spolehnout se při dobývání pomyslných vrcholů sama na sebe. Titul playmate je toho nezpochybnitelným důkazem.

Malý je ten, kdo má malý cíl

Slova klasika české literatury si vzala za své Micaela Schäfer. Proto se vzápětí po zisku řidičského průkazu rozhodla pro účast na drsné Rallye Dakar, přičemž vítězným ambicím se v jejím případě meze nekladou. První krůček v podobě obálky letošního dakarského speciálu má Micaela za sebou, řada přišla na pictorial. Jak vidno, krása a brutální corvetta mají k sobě hodně blízko.

Všechno je jednou poprvé…

Životem prověřené pravidlo platí i pro Playboy, v tomto případě sehrála hlavní roli herečka Liv Lindeland. Norská kráska vyrazila v roce 1965 do Los Angeles, aby se po několika rolích a šesti letech stala první Playmate of the Year s odhaleným pubickým ochlupením.

To druhá hvězda retro pictorialu byla včas na správném místě. Kim Farber totiž pracovala jako biletářka-zajíček v chicagském Playboy kině. Když ve svých dvaceti letech dostala vyznavačka jízdy na motocyklu a bruslení, jejímiž oblíbenými spisovateli jsou Tom Wolfe a James Michener, nabídku stát se playmate, neváhala ani minutu. Jak vidno, dobře udělala.