25. října 2021 14:25

Playmate Kristýna, poklad z Hot Peppers, nikdy neříká nikdy!

V okamžiku, kdy jsem se jedné známé svěřil s tím, že budu dělat rozhovor s Kristýnou Táborskou, matkou dvou synů, bylo mi řečeno, že se mám už dvojnásobné Playmate zeptat, kde vzala na focení pictorialu při takovém mateřském vytížení čas. Když jsem tak na začátku rozhovoru učinil, došlo k jeho přerušení, neboť jeden z chlapců, toho času nemocný, se docela hlasitě dožadoval maminčiny pozornosti…

Playboy: Takže ještě jednou, jak jste si dokázala najít čas na focení? Kristýna: Nebylo to až tak moc složité, stačí mít chápavého partnera, tatínka obou kluků. Řekla jsem mu něco ve smyslu: Miláčku, jdu fotit pro Playboy, je to pro mě důležité, postarej se prosím o chlapce. A bylo to. Nemohla jsem kluky svěřit do lepších rukou.

Playboy: Jak reagoval partner na to, že se stanete podruhé Playmate? Kristýna: Neměl s tím problém, ostatně s Playmate žije osm let a má s ní dvě děti. Když přišla nabídka, byl pochopitelně první, s kým jsem celou věc konzultovala. Reakce z jeho strany byla, že je to absolutně v pořádku, takže nezbývalo než souhlasit.

Playboy: Poprvé jste se stala Playmate v roce 2013, od té doby jste matkou na plný pracovní úvazek? Kristýna: Správně, během času mezi oběma pictorialy jsem porodila dva kluky, jsem na mateřské dovolené a jedná se opravdu o práci na skoro čtyřiadvacet hodin po dobu sedmi dnů v týdnu. Rozhodla jsem se totiž mít všechno pod kontrolou, nemám proto hospodyni ani chůvu. Nějak mi nezbývá čas na nudu. Občas jsem ráda, když večer padnu do postele.

Playboy: A vaříte? Kristýna: Samozřejmě že vařím. Dělám úplně všechno a hodně lidí mi to nevěří. A vaření mě baví! Představte si, že skoro každý den máme teplou večeři.

Playboy: Jste prostě dokonalá partnerka... Kristýna: To nevím. Moc nepeču, zatím jsem k tomu nenašla vztah. Možná je to tím, že v této disciplíně až tak moc nevynikám.

Playboy: Na kterých jídlech nejčastěji demonstrujete své kulinářské umění? Kristýna: Zkoušela jsem svíčkovou, docela se povedla. Ale vsadila bych na jistotu v podobě guláše a vepřových výpečků se špenátem a knedlíkem.

Playboy: Vzhledem k tomu, že jsem viděl váš pictorial, se mi moc nezdá, že tělo Playmate je výsledkem konzumace vepřových výpečků. Kristýna: A víte, že ano! I v tomto případě mi lidi moc nevěří, ale pravda je taková, že v rozumné míře jím skoro všechno. Omezuji pouze čokoládu, úplně se pak vyhýbám sladkému pití, různým uměle slazeným limonádám.

Playboy: Kromě toho je asi výchova dvou akčních chlapců spojená se značným kalorickým výdejem... Kristýna: Tak to určitě. Ale musím přiznat, že to, jak vypadám, je do značné míry věcí genetiky. Nedržím dietu, ke cvičení se dostanu občas, dejme tomu jednou týdně.

Playboy: Nezkoušela jste prostřednictvím chytrých hodinek monitorovat, kolik toho denně nachodíte? Kristýna: Zatím ne, ale nepřipadá mi to jako špatný nápad. Možná to zkusím. Docela by mě to zajímalo.

Playboy: Co vás napadlo při porovnání obou pictorialů? Kristýna: No, je tam malý rozdíl, ale na obou vypadám dost dobře. Dokonce bych řekla, že ten aktuální dopadl líp.

Playboy: Počítáte s tím, že se synové budou za pár let chlubit maminkou, která měla v Playboyi dva pictorialy? Kristýna: Docela jsem nad tím uvažovala, bavili jsme se o tom i s partnerem. Jedná se o decentní fotky bez sebemenšího náznaku vulgarity, fotila světově uznávaná Alžběta Jungrová, super produkce. Takže až přijde čas, budou se mít kluci čím chlubit... (smích)

Playboy: V Česku se říká: Do třetice všeho dobrého. Ve vašem případě se může jednat o třetí miminko i pictorial pro Playboy. Která varianta se jeví jako pravděpodobnější? Kristýna: Nikdy neříkám nikdy. Je to věc přírody a nabídky. Dejme obojímu čas.