17. prosince 2020 21:04

Playmate a pictorialy zimního dvojčísla

Playmate a pictorialy zimního dvojčísla

Výzvy přijímám, jak přicházejí...

Nad titulkem lze stěží polemizovat, neboť autorkou výroku je dvojnásobná mistryně světa, držitelka dvou stříbrných medailí z OH v Soči a vítězka Světového poháru v biatlonu GABRIELA KOUKALOVÁ. Škoda jen, že výzva v podobě pictorialu pro Playboy nepřišla dřív, na druhou stranu patří Gabriela do kategorie dam, v jejichž případě není nikdy pozdě. Zvlášť když se jedna z nejlepších biatlonistek nového milénia rozhodla pro novou kariéru moderátorky pořadu TV Prima Showtime. Mimochodem, z fotografií Lenky Hatašové vznikne charitativní kalendář, výtěžek z prodeje použije Gabriela prostřednictvím svého Fondu Gábi v rámci nadace Konto bariéry na podporu lidí s poruchami příjmu potravy a doprovodnými psychickými problémy.

Srdce na pravém místě...

má nepochybně zimní Playmate YOLI LARA. Krásku z Portorika spojuje, stejně jako neméně půvabnou Gabrielu Koukalovou, touha pomáhat bližním. Proto se před rokem a půl rozhodla vzdát blahobytu, následoval návrat do rodné země s cílem pomáhat s likvidací následků přírodní katastrofy. Její dobročinné aktivity neunikly pozornosti amerického vydání magazínu Playboy, po několika měsících pak získala Yoli i titul české playmate.

Nesnáší lakotu, aroganci a horory

Stejně jako v případě dalších minimálně stovek tisíc dívek na celém světě toužila sličná HIKA MOORE po titulech playmate. První krok za vysněnou metou, což je, jak známo, krok nejtěžší, učinila osmadvacetiletá rodačka z Moskvy prostřednictvím chorvatské edice Playboye už před třemi lety, kdy se stala dívkou měsíce dubna. Při této příležitosti potvrdila ambiciózní cíl v podobě úspěšných ataků dalších obálek Playboye, což se jí v případě Česka právě splnilo. Jinak Hika rovněž prahne po světě filmu, a protože ráda cestuje, jela by za vysněnou rolí kdykoli kamkoli. Mezitím hodlá relaxovat při klasické hudbě, mlsat a hrát si s koťaty. Naopak nesnáší lakotu, lidskou aroganci a opravdu vůbec nemusí horory.