návrat zpět
Co hledáte?
Smazat

reklama

reklama

Autor: redakce Playboy
Insider

Playmate a pictorialy zářijového vydání

Vydáno: 18.08.2022

Holky z titulní stránky...

Němečtí kolegové pojali záměr namíchat mimořádně chutný koktejl v podobě dívek, které se v nedávné minulosti objevily na titulní straně Playboye. Do boje byla povolána sestava ve složení CHIARA ARRIGHI, JULIA PROKOPY, KATERINA GIAN NOGLOU, NINA ZWICK, OLIVIA PELTZER, SOPHIE BRILL, THAN NHAN, VERONIKA KLIMOVITS a MALGOSIA SUSZEK. Půvabné dámy trávily čas focením v prosluněném bytě, zatímco fotograf dělal vše, co bylo v jeho silách, aby prostřednictvím svých snímků pronikl co nejhlouběji do nitra jejich duše. A tak se čtenář například dozvěděl, že Chiara v sobě ve dvanácti letech objevila vášeň pro výtvarné umění, vždy snila o kariéře malířky a Playboy pro ni představuje dokonalou oázu klidu. To Veronika spojila focení s krátkým, leč intenzivním a dynamickým cvičení, po kterém následovala horká sprcha. A tím představení německé krásy zdaleka neskončilo, stačí se podívat...

Ochutnávka toho nejlepšího od sousedů
Autor: Playboy Germany Ochutnávka toho nejlepšího od sousedů

Královna z Hot Peppers...

Nejdřív šok, pak čas váhání a nakonec souhlas. Takto popsala SIMONA ze známého pražského zábavního podniku postupný proces vypořádání se s nabídkou Playboye. Definitivní bod zlomu přišel v okamžiku představení exteriéru v podobě zámeckých zahrad a stylového korábu silnic Triumph Spitfire GT6, zatímco interiér byl pozdní rokoko a bazén. Simona pocítila souznění a focení si dokonale užila. Realizací pictorialu byla ze strany producenta Jána Bulky pověřena fotografka Anna Koniaeva, která zvládla comeback na stránky Playboye na podtrženou jedničku. Jinak se můžeme pohledem na zářijovou Playmate kochat i v klubu Hot Peppers, ve kterém Simona předvádí taneční kreace.

Simona
Autor: Anna Koniaeva Simona

Návštěva z Vietnamu...

Ve třetím pictorialu se dostalo na jihovýchodní Asii, exotiku v tomto případě reprezentuje QUAN BICH NGOC, rodačka z Ho Či Minova Města používá umělecké jméno PUSSYKAT. Pyšná matka dvou synů je podle vlastních slov pracovitá, netrpělivá a velmi dobře vaří. S manželem zdárně vykonávají profese herců, producentů a organizátorů akcí, které se odehrávají na velkém hřišti pro dospělé o celkové rozloze 13 000 m2. Na manželském panství najdete mimo jiné minigolf, jezero, bazén, poušť s vlastní oázou, mongolskou vesnici s jurtami, prostě ideální místo pro odpočinek a vypořádání se stresem.

PussyKat
Autor: Ley Frederic PussyKat
Související témata: Playboy 09/22 , Playmate , pictorial , výběr , Německo , Simona , PussyKat , Quan Bich Ngoc