20. srpna 2020 23:20

Playmate a pictorialy zářijového vydání

Playmate a pictorialy zářijového vydání

Dívka, která žije svůj sen...

Při pohledu na nizozemskou krásku MELANII MEIJER se její touze žít v maximální možné míře v mezích dobrých mravů a zákona vůbec nedivím. Ačkoli se fotilo na Ibize, rozhodla se Melanie vyměnit pro vyhledávanou rekreační destinaci charakteristické prostředí horkých nocí, tance, drinků a nekonečné zábavy za poněkud klidnější prostředí. Jak vidno, záměr se, jak tomu bývá v případě Melanie dobrým zvykem, podařilo naplnit bezezbytku, její další účast v Playboyi dopadla na podtrženou jedničku.

Ve znamení Ozzyho...

Jeden z nejslavnějších rockerů historie, frontman kapely Black Sabbath, se dostal v tomto případě na stránky Playboye originálním způsobem, a to prostřednictvím levého stehna Playmate VERONIKY TÓTHOVÉ. Rodačka z podkrkonošské Jilemnice bývala členkou rockové kapely, milovala a miluje právě bouřliváka Ozzyho. Jak skromně přiznává, ani ve snu by ji nenapadlo, že se někdy objeví na obálce nejznámějšího pánského magazínu a stane se dívkou měsíce. Její touha líbit se je předem splněna.

Dívka mnoha vášní...

Slogan jednoho z klasiků české literatury o tom, že malý je pouze ten, kdo má v sebe malou víru, vystihuje vidění světa DANY POPA. Mladá dáma se chce totiž stát miliardářkou, procestovat svět, nakoupit umění, které posléze sama zrestauruje, a nosit šperky od Cartiera. V pictorialu se vyznavačka malování, fotografování, filmu či architektury představuje jako dívka mnoha vášní. Je libo hrdinku starých černobílých filmů? Milenku gangsterů ze snímku Martina Scorseseho? Nebo snad dívku z příběhu Alfreda Hitchcocka? Díky Dany Popa žádný problém.