23. srpna 2021 18:52

Playmate a pictorialy zářijového vydání

Playmate a pictorialy zářijového vydání

Magnet značné síly...

Půvabná LOES FIELT je nezpochybnitelným důkazem toho, že Nizozemsko není ani zdaleka jen o mistrech malířích, větrných mlýnech, dřevácích, rychlobruslení, cyklistice a sýrech. Její osoba přitahuje muže jako nejsilnější magnet, vyšší postava není v tomto případě vůbec ke škodě věci. A když se k tomu přidá kombinace půvabné tváře a pronikavých modrých očí, nelze se divit, že rodačka z Winterswijku patří mezi časté a vysoce žádané objekty zájmů fotografů Playboye.

Nejčistší výraz krásy...

Když portugalská fotografka Ana Dias popsala svůj nový objekt v podobě CLÉDIE FORTIN, nezbylo než vyrazit do Portugalska. Původní hodně vysoká očekávání byla překonána, a protože dvaadvacetiletá Pařížanka exotického původu působí jako obchodní poradkyně v oblasti nemovitostí, došlo vedle focení na přednášku o objektu, ve kterém se akce konala. Jak nám Clédia, jinak Playmate měsíce září, vysvětlila, je pro ni nahota nejčistším výrazem krásy, a proto je osvobozující. Velmi rádi a ze všech sil souhlasíme.

Pachatelka na místě činu...

Především skalním fanouškům Playboye se může zdát svůdná bruneta jaksi povědomá a fajnšmekři ŠÁRKU snadno identifikují jako Playmate z léta 2018, kdy se coby blonďatá ranařka proháněla na retrokamionech a autobusech ve stylovém zábavním parku u Prahy. Letos se rozhodla spojit práci na pictorialu v pražském Fashion Clubu a je na první pohled znát, že jak klub, tak Šárka zaslouží silně podtrženou jedničku. Mimochodem, v tomto případě bruneta s ďáblem v těle začala studovat na vysoké škole obor kriminalistika a kriminologie a jak slíbila, spojí převzetí diplomu s dalším focením pro Playboy.