22. srpna 2019 21:52

Playmate a pictorialy zářijového vydání

Playmate a pictorialy zářijového vydání

Děsný spratek…

Není se čeho bát, Playboy v rámci představování svých dívek a dam nepřitvrdil, takto sama sebe charakterizuje polská modelka SANDRA KUBICKA. S modelingem přitom začínala už ve třinácti letech v Miami, kam se přestěhovala z rodného Polska za matkou. Aktuálně se sličná Sandra pohybuje na trase Miami–Aspen a dumá, jak dál naložit se svým životem. Její srdce totiž tluče na jedné straně pro fitness a wellness, na straně druhé pro pekárnu, neboť má ukrutně ráda sladké. Vskutku těžká volba, jak však vidno, zvládá zatím Sandra obojí.

Štěstí ve hře…

Poprvé a doufejme, že rozhodně ne naposled se v Playboyi představila jedna z předních českých youtuberek a influencerek DOMINIKA MYSLIVCOVÁ. Pro svou premiéru na stránkách nejvěhlasnějšího pánského magazínu historie si vybrala navýsost inspirující prostředí karlovarského Casina Pupp. Společnost pak Dominice dělali bojovník MMA Patrik Kincl a moderátor TV Prima Petr Vojnar.

Peníze jsou od toho, aby se utrácely…

Playmate měsíce září ESTER DOHNALOVÁ se před časem sbalila a vyrazila z rodné Moravské Třebové dobývat hrdý Albion. Vzhledem ke své píli a cílevědomosti se prosadila v jisté televizní show, početné obci diváků je známa pod přezdívkou Dee. Atraktivní dáma razící zásadu, že peníze jsou tady od toho, aby se po vydělání utratily, se považuje za ženu mnoha křivek a velkého srdce věřící v lásku. A je taky hodnou dcerou, milující matkou a dobrou kolegyní. A věří, že pokud si něco usmyslí a jde za svým cílem, není nic nemožné.

Boubelky všech zemí, spojte se!

Přestože doba anorektických hvězd přehlídkových mol je, alespoň doufejme, pevně za námi, oblibě se stále těší dámy ladných křivek. A o to víc loni šokovala obálka Sports Illustrated, na které se objevila mexická rodačka poněkud kypřejších tvarů JOCELYN CORONA. Po roce se idolu všech boubelek světa dostalo možnosti prezentace rovněž v Playboyi.