27. ledna 2022 18:20

Playmate a pictorialy únorového vydání

Playmate a pictorialy únorového vydání

Fantazie v ložnici...

Maďarská kráska SOPHIE nemá sebemenší problém s tím přiznat, že má velmi bohatou fantazii, která ji neopouští ani v ložnici. Kromě toho věří v životě na souhru náhod a preferuje kamarády před kamarádkami, neboť silnější část lidstva pouze obdivuje, nezávidí a nežárlí. Preferuje dobrodružství, cestování, a pokud to povolí čas, je ráda s přáteli.

Potřetí ve stejné řece...

Jak napovídá titulek, únorová playmate českého vydání MARGO DUMAS se představuje na stránkách Playboye už potřetí a lze věřit tomu, že ne naposled. Ostatně, například Pamela Anderson to zvládla tuším čtrnáctkrát. Rodačka z Kyjeva, která začínala s modelingem v patnácti letech, si tak splnila svůj životní sen, protože focení pro Playboy pro ni představuje absolutní vrchol v prezentaci vlastní osoby a vidění světa. Stejně jako u Sophie se úkolu zvěčnit tělesnou dokonalost chopil fotograf David Marenei a Margo si podle vlastních slov focení dokonale užila. Jak totiž přiznává, má ráda své tělo a při pózování v rouše Evině se cítí mnohem líp než oblečená. Jen přitom musí krotit svá neposlušná, dokonalá a přitom přírodní prsa, která si občas dělají, co chtějí.

Láska prochází žaludkem...

Vzhledem k tomu, že nejslavnějším kuchařem v Česku je Zdeněk Pohlreich, nelze se divit tomu, že nemalá část populace nespojuje profesi krále kuchyně s tělesnou dokonalostí a modelingem. SISSI to ovšem zvládla, ostatně proto se fotilo v kuchyni. Jinak sexy kuchařka preferuje pivo, zejména štěkající zvířata a moc ráda spí.